Lechia - Pogoń TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Lechia - Pogoń STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Lechia - Pogoń w TV Na jakim programie 19.10.2020

2020-10-19 2:06 PFK
Łukasz Zwoliński, Lechia Gdańsk
Autor: Cyfrasport Łukasz Zwoliński, Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Lechia - Pogoń TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Lechia - Pogoń TV Na jakim programie mecz Lechia - Pogoń STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Pogoni wracają do gry. Ostatnie ich mecze zostały przełożone ze względu na to, że w klubie było dużo zakażeń koronawirusem. Jak teraz Portowcy spiszą się w wyjazdowym meczu z Lechią? Gospodarze zajmują w lidze szóste miejsce. Czy po spotkaniu z Pogonią poprawią pozycję w tabeli Ekstraklasy? Gdzie obejrzeć Lechia - Pogoń TV NA ŻYWO Na którym Lechia - Pogoń LIVE STREAM ONLINE.

Lechia - Pogoń STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Lechia - Pogoń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. - Wiele razy graliśmy z Lechią - przypomniał trener Kosta Runjaić, cytowany przez oficjalną stronę Portowców. - Zdarzały się bardzo dobre mecze, ale nie zawsze osiągaliśmy korzystne wyniki. Na początku obecnego sezonu rywale zdobyli dziewięć punktów, ale też dwa razy przegrali. Mają groźne stałe fragmenty gry. Są solidnym zespołem. Flavio Paixao wyróżnia się i jest ważnym ogniwem Lechii. To spotkanie będzie kosztować nas dużo fizycznie i mentalnie. Jesteśmy w dobrym stanie. Postaramy się pokazać jakość, którą mamy. Jestem ciekawy jak będzie. Z tego co słyszałem, to murawa w Gdańsku nie jest w najlepszym stanie, ale zobaczymy. Musimy być gotowi na wszystko - stwierdził szkoleniowiec. Nowym nabytkiem Pogoni został ostatnio Luka Zahović. Jak trener ocenia transfer Słoweńca? - Obserwowaliśmy Lukę. Szybko zdecydował się na Pogoń - podkreślił opiekun Pogoni w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu. - Dla niego ważne, że zrobił ten krok, że wyjechał ze Słowenii. Bardzo dobrze się prezentuje od początku. Zaadaptował się w zespole. To co o nim słyszeliśmy, i co widzieliśmy, potwierdza w pierwszych treningach. Jest inteligentny, dobry technicznie, potrafi poruszać się i szukać pozycji, ma nosa pod bramką oraz dobrze ułożoną nogę. Jest wzmocnieniem dla nas. Wiem, że nam pomoże i będzie zdobywał gole. Dodaje nam jakości - przekonywał szkoleniowiec Pogoni. Gdzie obejrzeć mecz Lechia - Pogoń czytaj poniżej.

Lechia - Pogoń TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin w 7. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w poniedziałek 19 października. Początek spotkania Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin o godzinie 20.30. Transmisja z meczu Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin w telewizji Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD. Stream online z meczu Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze