Tak kibice Legii SZYDZĄ z prezesa Mioduskiego. Oprawa i prześmiewcze maski [ZDJĘCIE]

2019-10-19 17:37 MSo
Oprawa kibiców przed Legia - Lech
Autor: Super Express / Damian Okła Oprawa kibiców przed Legia - Lech

Na ten dzień fani polskiej Ekstraklasy czekali z niecierpliwością. W ligowym klasyku Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań. Podczas meczu nie zabraknie głośnego dopingu, a przed spotkaniem fani z Łazienkowskiej zaprezentowali imponującą oprawę! Ta została przyszykowana nie na "Żylecie", czyli trybunie dla najzagorzalszych fanów, a na sektorze . Całość wyglądała oszałamiająco!

To spotkanie elektryzuje fanów w całej Polsce. Legia i Lech to rywale od lat, a ich mecze przyprawiają kibiców o ciarki. Nie tylko przez wielkie emocje na trybunach, ale także na boisku. - Atmosfera jest bojowa nie tyko jeśli chodzi o wychowanków, nasi obcokrajowcy żyją tym meczem, wiedzą co to za wydarzenie, jak ważne jest dla klubu i dla kibiców - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Dariusz Żuraw.

Fani nerwowo oczekiwali na wyjście piłkarzy. Większość kibiców dostosowała się do wystosowanego wcześniej apelu, by na stadionie pojawić się wcześniej. Oprawa nie dotyczyła jednak samego spotkania, a sytuacji z właścicielem klubu, Dariuszem Mioduskim. Na trybunie na przeciwko sektorów VIP zawisł wizerunek szefa Legii.

Oprawa kibiców przed Legia - Lech
Autor: Super Express / Damian Okła Oprawa kibiców przed Legia - Lech

Obok widniał napis "Jest super, jest super. O co Wam chodzi?". Po chwili z trybun można było usłyszeć "Hej co zrobiłeś, w trzy lata wszystko zniszczyleś?" oraz "Prawda jest taka, zrobiłeś z nas przeciętniaka". To wszystko zarzuty pod adresem właściela, za którego Legia nie odnosi już wielkich sukcesów nie tylko na europejskim podwórku, ale także w kraju. Fani założyli też prześmiewcze maski z twarzą Dariusza Mioduskiego.