Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

mocny komentarz

Lukas Podolski już nie wytrzymał! Gorzkie słowa o Górniku Zabrze, tak szczerego wyznania mistrza świata jeszcze nie było

2023-03-21 13:51

W Górniku Zabrze w ostatnim czasie dzieje się naprawdę dużo, a niedawno na ławkę trenerską wrócił Jan Urban, który zastąpił zwolnionego Bartoscha Gaula. Lukas Podolski nie miał zamiaru ukrywać swojego zdania na temat tego, co ostatnio dzieje się w ekipie ze Śląska i nie było by najmilsze słowa. W wywiadzie dla "Prawdy Futbolu", mistrz świata z 2014 roku powiedział, co naprawdę myśli.

Kiedy Jan Urabn został zwolniony po sezonie 2021/22 PKO Ekstraklasy wielu kibiców Górnika Zabrze torpedowało ten pomysł. Zastąpienie legendy klubu Bartoschem Gaulem nie spełniło jednak oczekiwań śląskiej ekipy i niedawno Niemiec pożegnał się ze swoim stanowiskiem, a na ławkę trenerską wrócił zwolniony kilka miesięcy temu Urban. To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej i zawirowań, jakie mają ostatnio miejsce w Górniku. Sytuację klubu z Zabrza dosadnie postanowił skomentować Lukas Podolski, który wyłożył kawę na ławę. 

Szczere słowa Lukasa Podolskiego o sytuacji w Górniku Zabrze. Gwiazdor PKO Ekstraklasy powiedział, co naprawdę myśli

Podczas swojej rozmowy z Romanem Kołtoniem w "Prawdzie Futbolu", mistrz świata z 2014 roku oraz jeden z największych gwiazdorów PKO Ekstraklasy postanowił powiedzieć, co tak naprawdę myśli o sytuacji w swoim klubie i zdecydował się na bardzo szczere wyznanie, jakiego do tej pory z jego ust jeszcze nie było.  

Lukas Podolski już nie wytrzymał! Gorzkie słowa o Górniku Zabrze, tak szczerego wyznania mistrza świata jeszcze nie było

Jestem tu półtora roku, a wydarzyło się tu bardzo dużo. Nie wiem, czy ze wszystkich zmian się śmiać, czy płakać. Szkoda mi klubu, kibiców, że Górnik się nie rozwija. To nie jest atak w kogokolwiek, a jedynie obraz sytuacji, jak nie powinien działać klub sportowy - wyznał Podolski z rozmowie z Kołtoniem. Przy okazji dał jasno do zrozumienia, że obecnie jest daleki od przedłużenia swojego kontraktu z Górnikiem, który wygasa w czerwcu i może niebawem stać się wolnym zawodnikiem. 

Sonda
Czy Lukas Podolski zostanie na kolejny sezon w Górniku Zabrze?
PKO Ekstraklasa Raport 20.03
Najnowsze