Autor: Cyfrasport Mariusz Rumak

Dramat Kolejorza

Mariusz Rumak po hicie kolejki z Legią. Trener Lecha o samobójczych golach, załamaniu i napięciu

2024-05-13 14:09

Piłkarze Lecha celowali w tym sezonie w mistrzostwo Polski. Jednak w tym roku zawodzą, a po porażce u siebie 1:2 z Legią w hicie stracili szanse na tytuł. Czy zakwalifikują się do europejskich pucharów? Mariusz Rumak po hicie kolejki z Legią. Trener Lecha o samobójczych golach, załamaniu i napięciu.

Każdy by nie wytrzymał

Lech był mocno zmotywowany w starciu z Legią. Chciał wygrać, ale zaliczył katastrofalny występ. Szczególnie w pierwszej połowie, gdy poznański zespół strzelił dwa samobójcze gole. - Byli blisko, po czym strzelamy sobie jedną i drugą bramkę samobójczą - powiedział trener Mariusz Rumak w rozmowie w Canal+ Sport. - Po tym to każdy by nie wytrzymał. To nie jest tak, że wychodzisz, jesteś pod napięciem, 40 tysięcy ludzi. To najważniejsze, najważniejszy bez wątpienia mecz w Poznaniu w całym sezonie i dwa razy sobie sam strzelasz bramki. Myślę, że każdego to by złamało, choć przez moment - tłumaczył.

Goncalo Feio wprost o podejściu i zachowaniu Josue. Co za słowa o kapitanie Legii!

Piłkarz zawsze potrzebuje wsparcia

Szkoleniowiec Lecha nie ukrywał rozczarowania porażką z Legią. Czy zawiodły gwiazdy zespołu jak Mikael Ishak czy Bartosz Salamon, który właśnie w końcówce pierwszej połowy kolanem pokonał własnego bramkarza. - Zawsze piłkarz potrzebuje wsparcie - dodał trener Rumak w rozmowie w Canal+ Sport. - To nie jest opieka, nie jesteśmy opiekunkami piłkarzy. Jesteśmy po to, aby piłkarzy trenować i dać im wsparcie w każdym aspekcie. Piłkarz na każdym poziomie potrzebuje wsparcie - zaznaczył trener poznańskiego zespołu.

Mirosław Okoński bez tajemnic. Szalona kariera i życie legendy Lecha Poznań. Ten film trzeba koniecznie zobaczyć!

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!