Michał Karbownik

i

Autor: Cyfrasport Michał Karbownik

Miał zrobić wielką karierę za granicą. Nie udało się, wróci do Legii?

2022-03-17 16:56

Michał Karbownik nie może zaliczyć swojej przygody z zagraniczną piłką nożną do udanych. Zawodnik opuszczał Ekstraklasę jako jeden z największych talentów ligi i miał być wielkim wzmocnieniem angielskiego Brighton. Niestety, w zespole "Mew" kariery nie zrobił, a wypożyczenie do Olympiakosu umieściło go na ławce rezerwowych legendarnego, greckiego klubu. Według informacji mediowych piłkarz może wrócić do Warszawy, aby odbudować swoją karierę.

Michał Karbownik już niebawem wróci do Ekstraklasy? Zawodnik, który wyjeżdżał z łatką wielkiego talentu i wzmocnienia reprezentacji Polski na lata, całkowicie nie przebił się w realiach zagranicznej piłki, o czym świadczy jego nieudane wypożyczenie do Olympiakosu Pireus. Piłkarz "Mew" miał być ważnym obliczem zasłużonej greckiej drużyny, jednak zamiast tego, trafił na ławkę rezerwowych. Według informacji mediowych pomoc w odbudowie kariery zawodnika będzie mogła zaoferować mu warszawska Legia, w której wypłynął na głębokie wody.

Na jaw wyszło jakie wykształcenie ma Lukas Podolski! Nikt o tym nie wiedział, fani będą zadziwieni

Karbownik znów w Legii Warszawa? Wszystko wyjawił agent piłkarza

O możliwości powrotu Karbownika na Łazienkowską 3 powiedział w rozmowie z "TVP Sport" menadżer piłkarza, Mariusz Piekarski, który przyznał, że rozmawiał z Legią na temat powrotu piłkarza

-Rozmawiałem już z Dariuszem Mioduskim i Jackiem Zielińskim. Legia oczywiście jest zainteresowana, ale trzeba poczekać, co się wydarzy, kto będzie trenerem, jak będzie widział jego rolę. Niczego nie przekreślamy, postaramy się wybrać jak najlepiej — powiedział Piekarski.

Bayern obsypie Lewandowskiego milionami? Są przecieki. Polak może liczyć na wielką podwyżkę

Aby zobaczyć zdjęcia Michała Karbownika, przejdź do galerii poniżej.

Karbownik chce grać na swojej ulubionej pozycji. To dzięki temu odbuduje formę?

Mimo że Karbownik nie jest bliski składu greckiej drużyny, to zdaniem Piekarskiego, sam zawodnik odzyskał radość z gry, a to dzięki wmuszania w niego roli bocznego obrońcy.

- Michał odzyskał radość z piłki i ta wizja gry w środku go najbardziej cieszy – przyznał były piłkarz Flamengo i Legii w rozmowie z "TVP Sport".

Pustki przed meczem Legia-Zagłębie. Kibice odwrócili się od klubu?
Sonda
Czy Michał Karbownik wyjechał za szybko z Ekstraklasy za granicę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze