Ernest Muci

i

Autor: Cyfrasport Ernest Muci przesądził o wygranej Legii z Wisłą Płock

Nieprawdopodobne doniesienia w sprawie piłkarza Legii. Trafi do Napoli!? Włosi donoszą o transferze!

2022-04-29 13:55

Napoli pozyska piłkarza warszawskiej Legii? Mimo że klub ze stolicy Polski ma za sobą bardzo nieudany sezon, to jeden z piłkarzy "Wojskowych" miał przykuć uwagę włoskiego potentata spod Wezuwiusza. Jak donoszą "meczyki.pl", powołując się na włoskie media, transfer może wydarzyć się już latem. To byłaby prawdziwa sensacja.

Piłkarz warszawskiej Legii zmieni swoje zamieszkanie? "Meczyki.pl", odnosząc się do informacji włoskich mediów, a mianowicie, calcionapoli24.it , napisały na swoim portalu, że Ernest Muci znalazł się na celowniku włoskiego potentata - SSC. Napoli. Klub spod Wezuwiusza chciałby Albańczyka już tego lata. Czy będziemy świadkami dość sensacyjnego transferu?

Justyna Kowalczyk przestała to ukrywać! Tym zajmuje się jej siostra, gwiazda nie ukrywa dumy

Legia sprzeda piłkarza do Napoli? Ernest Muci na celowniku

Mimo że Legia Warszawa w tym sezonie zawiodła, to klub z Warszawy może latem wzbogacić się na sprzedaży zawodników. Mówi się o tym, że z klubem z Łazienkowskiej 3 mogą pożegnać się Igor Kharatin, czy Lirim Kastrati. Do tego grona, zdaniem "meczyki.pl" dołączyć może Ernest Muci. Piłkarz z Albanii, mimo że nie stał się gwiazdą "Wojskowych" i był krytykowany przez kibiców klubu, ma zaledwie 21 lat i uważany jest za wielki talent. Napoli ma sondować sprowadzenie zawodnika już w trakcie letniego okienka transferowego. Jak na razie, pomocnik wyceniany jest przez portal transfermarkt na kwotę 1,2 miliona euro.

Adam Małysz zmagał się z dużym problemem. Wszystko stało się w jego domu, musiał wziąć sprawy w swoje ręce

Aby zobaczyć zdjęcia z mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa, przejdź do galerii poniżej.

Wielkie przetasowanie w Legii po sezonie? Wiele wskazuje na rewolucje kadrową

Odejście Muciego może być niejedynym, z jakim będą musieli liczyć się kibice Legii. Coraz głośniej o zakończeniu kariery przez Artura Boruca, a także braku wykupienia Pawła Wszołka z Unionu Berlin. Swoją karierę na Łazienkowskiej 3 najprawdopodobniej zakończy także reprezentant Czech - Thomas Pekhart, z którym kontrakt się kończy i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużony.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Sonda
Czy lubisz Legię Warszawa?
Najnowsze