Polonia Warszawa. Skandal po meczu z GKS-em Katowice

Autor: CyfraSport / Twitter Polonia Warszawa. Skandal po meczu z GKS-em Katowice

Jest wideo!

Ogromny skandal! Kibice Polonii Warszawa wpadli do szatni piłkarzy po porażce. Dantejskie sceny

2024-04-28 18:45

Polonia Warszawa walczy o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Stołeczny zespół przegrał arcyważne spotkanie z GKS-em Katowice w szokujących okolicznościach. Do ogromnego skandalu doszło po końcowym gwizdku. Według doniesień „Meczyki.pl”, kibice wpadli do szatni piłkarzy po zakończonym spotkaniu. W sieci pojawiło się wideo ze stadionu.

Polonia Warszawa po długiej przerwie znów walczy o powrót do Ekstraklasy. „Czarne Koszule” awansowały do Fortuna 1. Ligi, ale na razie muszą skupić się na walce o utrzymanie. W niedzielę mierzyli się przy Konwiktorskiej z czwartym w tabeli GKS-em Katowice. Spotkanie toczyło się korzystnie dla Polonii przez niemal cały regulaminowy czas gry.

Ogromny skandal. Kibice Polonii wpadli do szatni piłkarzy

Już w 7. minucie meczu wynik otworzył Mateusz Michalski. Ani jedna, ani druga drużyna nie była w stanie zmienić rezultatu aż do upływu regulaminowego czasu gry. W ciągu doliczonych minut piłka wpadła do siatki aż trzykrotnie. W 91. minucie do siatki trafił Jędrych, a trzy minuty później wynik meczu ustalił Jakub Arak. W siódmej minucie doliczonego czasu gry piłka wpadła do siatki po raz kolejny, ale bramka dla Polonii nie została uznana. „Czarne Koszule” przegrały 1:2 i wciąż muszą drżeć o pozostanie na zapleczu Ekstraklasy.

Jesus Imaz prowadzi Jagiellonię po złoto. Gwiazdor lidera mówi o czterech finałach i kluczowej sytuacji z Pogonią

Jak donosi portal „Meczyki.pl”, po zakończonym spotkaniu atmosfera na stadionie była bardzo napięta. Jeden z piłkarzy miał odkrzyknąć coś w kierunku wściekłych kibiców. To wywołało zaskakującą reakcję.

Kilku kibiców Polonii Warszawa miało przedrzeć się do szatni piłkarzy. Konieczna była interwencja ochrony, która opanowała sytuację. Nie wiadomo, czy któryś z piłkarzy został zaatakowany przez swoich fanów.

Fortuna 1. Liga. Które miejsce zajmuje Polonia?

W tabeli Fortuna 1. Ligi przewodzi Lechia Gdańsk, która o jeden punkt wyprzedza lokalnego rywala Arkę Gdynia. Na miejscach, które gwarantują grę w barażach znajdują się GKS Tychy, GKS Katowice, Wisła Kraków i Górnik Łęczna. Strata kolejnych drużyn nie jest jednak duża, co pozwala wierzyć, że emocji nie zabraknie do końca sezonu.

Polonia Warszawa zajmuje piętnaste miejsce w osiemnastozespołowej stawce. Przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie jedno oczko. Do końca sezonu zostały jeszcze cztery spotkania.

Legia skruszyła Stal. Warszawski zespół pozostaje w grze o tytuł i puchary [WIDEO]