Wszołek zrobił show dla żony

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Wszołek zrobił show dla żony

Paweł Wszołek odejdzie z Legii Warszawa? Właściciel klubu zabrał głos!

2021-05-01 12:48

Wraz z końcem obecnego sezonu Legię Warszawa może opuścić Paweł Wszołek. Zawodnik, który niegdyś występował w reprezentacji Polski, ma propozycję gry w innych klubach i w ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że z jednej z takich ofert skorzysta. Głos w temacie przyszłości skrzydłowego zabrał także właściciel mistrzów Polski, Dariusz Mioduski, w rozmowie z serwisem "Sportowe Fakty".

Na wylocie

Długo wydawało się, że kariera Pawła Wszołka ostatecznie przybierze nieco innego obrotu. Przez lata od opuszczenia Ekstraklasy piłkarz zbierał bowiem doświadczenia w ligach zagranicznych, występując m.in. w Serie A czy Championship. Z upływem czasu zdecydował się jednak na powrót do ligi polskiej, a konkretnie do Legii Warszawa. W środę wywalczył z tym zespołem mistrzostwo Polski 2020/2021 i sporo wskazuje na to, że było to ostatnie trofeum wywalczone przez piłkarza przy Łazienkowskiej.

Anna Grygier - żona Łukasza Fabiańskiego

Mioduski komentuje

Kwestię Pawła Wszołka poruszył sam prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski. - Paweł to dobry piłkarz, ma super charakter, jest profesjonalistą. Chcielibyśmy, żeby został z nami, ale z drugiej strony ja go rozumiem. Jeśli dostanie ofertę o wiele lepszą od Legii, to... To jest jego kariera, jego decyzja. Ale nic nie jest przesądzone. Myślę, że sprawa wyjaśni się ostatecznie w przyszłym tygodniu. Nie jest tak, że rozmowy z nim upadły - wyznał sternik "Wojskowych" w rozmowie z serwisem "Sportowe Fakty".

Jeszcze finisz

Z powyższych słów wynika zatem, że w najbliższych dniach oraz tygodniach możemy spodziewać się kolejnych zwrotów akcji. Przyszłość Pawła Wszołka wciąż się nie wyjaśniła i skrzydłowy może zarówno kontynuować swoją karierę przy Łazienkowskiej, jak i poszukać szczęścia w jednej z lig zagranicznych. Póki co natomiast warszawianie mają do rozegrania jeszcze trzy pojedynki obecnego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy, nawet jeżeli zapewnili już sobie obronę mistrzostwa Polski.

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze