Piast - Raków TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Piast - Raków STREAM ONLINE LIVE Piast - Raków TV Na jakim programie 25.07.2021

2021-07-25 11:59
Damian Kądzior
Autor: Cyfrasport Damian Kądzior

Piast - Raków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Piast - Raków STREAM ONLINE LIVE Piast - Raków W poprzednim sezonie Raków był rewelacją Ekstraklasy. Na 100-lecie istnienia wywalczył wicemistrzostwo, zdobył Puchar Polski, a ostatnio dorzucił kolejny skalp w postaci Superpucharu. Podopieczni trenera Marka Papszuna zadebiutowali w europejskich pucharach. Czy w obecnych rozgrywkach znów będą w czołówce ligi? Wiele sobie obiecuje Piast, którego wzmocnił ostatnio Damian Kądzior. Gdzie oglądać Piast - Raków w TV NA ŻYWO Na którym kanale Piast - Raków STREAM LIVE ONLINE.

Piast - Raków Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Piast - Raków LIVE STREAM w INTERNECIE. Po trzech latach do Ekstraklasy wrócił Damian Kądzior. Reprezentant Polski podpisał z Piastem umowę na trzy lata. - Nie postrzegam Ekstraklasy jako zło konieczne - tłumaczył Kądzior w rozmowie z Super Expressem. - Pamiętam jak trudno było mi przebić się do niej. Chciałem zakończyć sagę transferową i nie dopuścić do sytuacji, aby transfer odbył się na wariackich papierach. Nie chciałem czekać do końca okna. Piast zrobił wszystko, aby mnie ściągnąć. Był konkretny, zdecydowany i działał szybko. To była super oferta zarówno dla mnie jak i Eibaru. Dlatego jestem w Gliwicach - powiedział i dodał: - Nie stawiam przed sobą żadnych wyzwań. Chcę tylko pomóc drużynie, abyśmy grali jak najlepiej. Fornalik potrafi budować piłkarzy. Chcę jak najszybciej wrócić do optymalnej dyspozycji, bo wtedy będę dla Piasta bardzo przydatny i dokładać cegiełkę do sukcesu klubu. Mam nadzieję, że Piast będzie wciąż w czołówce ligi. Nie będę mówił, że strzelę 10 goli i zrobię 10 asyst. Najważniejsze, aby tak pracować, aby były efekty na boisku. Liczę, że szybko forma wróci i zobaczymy najlepszą wersję Kądziora. Nie spodziewałem się, że po po dwóch dobrych latach w Chorwacji przytrafi się taki rok jak ostatnio. OK, nie wyszło, ale mnie to nie załamuje. Nie usiądę i nie będę płakał w poduszkę. Wracam i zasuwam, bo chcę, aby Piast był ze mnie zadowolony. Klub obdarzył mnie dużym zaufaniem i jestem za to wdzięczny - podkreślił Damian Kądzior w rozmowie z naszym portalem. Mecz Piast - Raków w niedzielę 25 lipca o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Piast - Raków GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Piast - Raków w TV

Mecz Piast - Raków w 1. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 25 lipca. Początek spotkania Piast - Raków o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Piast - Raków w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Piast - Raków dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze