Piłkarz Legii to SZALONY PIRAT drogowy?! Po jego rajdzie po Warszawie TRAGEDIA była o krok

2020-09-16 10:23 DKO
Paweł Stolarski, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Paweł Stolarski

Ciężko zliczyć apele i akcje, które mają na celu zmniejszenie liczby wypadków na drodze. Niestety niektórzy kierowcy nic nie robią sobie z przerażających statystyk i wciąż nie zdejmują nogi z gazu. Okazuje się, że mianem "pirata drogowego" można określić również piłkarza Legii, Pawła Stolarskiego. Z informacji jakie podał portal weszlo.com wynika, że zawodnik mógł doprowadzić do wielkiej tragedii.

Codziennie dochodzi do wielu stłuczek i wypadków na polskich drogach i niestety takie obrazki nie robią już na nikim większego wrażenia. Dopiero, gdy media podają informacje o ofiarach śmiertelnych, opinia publiczna wykazuje zainteresowanie tematem. Być może "szara codzienność" sprawiła, że o wypadku z 4 września mówiło się dotąd niewiele.

Ujawniono ile naprawdę zarabia Robert Lewandowski. Suma wgniata w fotel

Dziennikarze portalu weszlo.com dotarli do poszkodowanej kobiety w poważnej stłuczce, do jakiej doszło na ulicach Warszawy. - To była ulica Wołoska, okolice 19 wieczorem, widno, pełno samochodów. Zmieniałam pas ze środkowego na lewy, na którym nie było nikogo i w momencie kiedy to robiłam, nagle za sobą zobaczyłam na samym tyle mojego auta inny samochód. Już wtedy wiedziałam, że będzie wypadek. Ten samochód się we mnie wbił, wyrzucił w przód i na bok. Straciłam poczucie grawitacji, nie wiedziałam, co się zadziało, czy ja dachuję, czy ja lecę? Ostatecznie wylądowałam na torach tramwajowych, które były obok - powiedziała kobieta.

Rodzinny HORROR gwiazdora. Siostry piłkarza BRUTALNIE POBITE przez gang

Legia Training Center: Rząd wydał 23 miliony złotych! Futbologia Przemka Ofiary

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Siła uderzenia była potężna. Samochód poszkodowanej został zniszczony w dużym stopniu i nadaje się do kasacji. Ogromnym szczęściem jet to, że nikt nie doznał poważnych obrażeń, bo tragedia była naprawdę blisko. Według świadka zdarzenia prowadzący Audi miał się ścigać z Porsche. Oba auta poruszały się z ogromną prędkością. Za kierownicą Audi miał być właśnie piłkarz Legii Warszawa. Świadek wypadku zaznaczył jednocześnie, że Stolarski po zdarzeniu zachowywał się bardzo źle. - Kierowca z Audi był opryskliwy. Mówił: „po co tu idziesz, czego tu chcesz, wszystko jest załatwione” - powiedział świadek.

Cristiano Ronaldo OKRUTNIE WYŚMIANY. Wszystko przez piżamę za OGROMNE pieniądze [ZDJĘCIE]

Według relacji poszkodowanej, Stolarski miał zrzucać winę na nią. Nagranie, które było w posiadaniu świadka, nie pozostawiło jednak złudzeń, że to piłkarz złamał przepisy ruchu drogowego, a główna rolę odegrała tu nadmierna prędkość. Stolarski został ukarany mandatem, ale weszlo.com podaje, że poszkodowana zastanawia się nad założeniem sprawy w sądzie.

Najnowsze