Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień

Podwójne szczęście Jakuba Rzeźniczaka! Urodził mu się syn, a teraz znalazł nową miłość?! Przyłapali go na randce z tajemniczą kobietą

2021-07-19 20:59

Jeszcze niedawno Jakub Rzeźniczak chwalił się wspaniałą nowiną, że spodziewa się syna z Magdaleną Stępień. Kilka tygodni później gruchnęła jednak wieść, że zawodnik Wisły Płock rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką, jednak wszystko wskazuje na to, że szczęście znów się do niego uśmiechnęło. Najpierw urodził mu się syn, a teraz piłkarz został przyłapany za randce z tajemniczą dziewczyną, z którą siedząc przy stoliku w restauracji trzymał się za ręce.

Ostatni związek Jakuba Rzeźniczaka pełen był wzlotów i upadków. Kilka miesięcy temu zawodnik reprezentujący na co dzień barwy Wisły Płock pochwalił się dobrą nowiną wyznając, że spodziewa się dziecka ze swoją partnerką Magdaleną Stępień. Szczęście pary nie trwało jednak długo, a była już wybranka serca piłkarza potwierdziła w swoich mediach społecznościowych, że zakochani się rozstali. W ostatnich dniach szczęście znów zdaje się jednak uśmiechać do Jakuba Rzeźniczaka, bo na świecie wreszcie pojawił się jego długo wyczekiwany syn Oliwier. To jednak nie koniec zmian w życiu obrońcy płockiej Wisły. Zawodnik został bowiem przyłapany na spotkaniu z tajemniczą kobietą.

Zobacz także: Gdy zobaczyliśmy zdjęcia ukochanej piłkarza Rakowa aż oniemieliśmy. Co za piękność!

Jakub Rzeźniczak przyłapany na randce 

Jak donosi portal "Pudelek.pl", Jakub Rzeźniczak spędził niedzielny wieczór w jednym z grill barów w Drobinie, który znajduje się ponad 30 kilometrów od Płocka. Para miała przytulać się i namiętnie całować, trzymając się przy tym za ręce. Po zakończonej randce, piłkarz i tajemnicza kobieta mieli przytulając się udać się do samochodu, a następnie odjechać w kierunku Płocka. 

Pod adresem Bońka padły okrutne zarzuty. Prezes PZPN nie wytrzymał. Rzucił tylko jedno słowo

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

Magdalena Stępień, z którą jeszcze do niedawna był w związku Jakub Rzeźniczak była kolejną już kobietą w życiu piłkarza. Zawodnik Wisły Płock w 2016 roku związał się z Edytą Zająć, polską modelką oraz Finalistką Miss Polonia 2014 roku. Związek pary przetrwał jednak zaledwie kilka lat i w 2020 roku Rzeźniczak oficjalnie rozstał się z Zając. Niedługo po tym związał się z Magdaleną Stępień, z którą doczekał się syna Oliwiera. Piłkarz ma również córkę z poprzedniego związku.

Trener Lewandowskiego bije na alarm. Idzie załamać ręce, katastrofalna plaga

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2021/2022?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze