Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: East News Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Trener Lewandowskiego bije na alarm. Idzie załamać ręce, katastrofalna plaga

2021-07-19 8:11

Początki w nowym miejscu pracy zazwyczaj nie są łatwe. Zwłaszcza, jeśli przychodzi się do takiego klubu jak Bayern Monachium. Julian Nagelsmann jest pod ogromną presją, bo w stolicy Bawarii wszyscy chcą odnosić zwycięstwo za zwycięstwem. W dodatku szkoleniowiec ma utrudnione zadanie, bo na początku przygotowań nie ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, a także musi radzić sobie z dużym problemem.

Julian Nagelsmann to niewątpliwie wschodząca gwiazda wśród trenerów. Choć szkoleniowiec ma dopiero 33 lata, dostał już szansę pracy w jednym z największych klubów w Europie. Nie byłoby jednak tego bez dobrych osiągnięć w poprzednich klubach. Nagelsmann świetnie radził sobie czy to w Hoffenheim, czy RB Lipsk. Teraz stanie przed największym wyzwaniem w karierze.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali SZALONE WYGIBASY. Zrobili to na plaży, fani w szoku

Spore problemy w Bayernie. Nagelsmann bije na alarm

Bo Bayern Monachium jest klubem nastawionym na ciągłe wygrywanie. Niemiecki szkoleniowiec nie ma ułatwionego zadania na starcie, bo ze względu na niedawno zakończone mistrzostwa Europy wielu zawodników dostało nieco więcej czasu wolnego i przygotowania rozpoczęto w okrojonym składzie. To że nie wszystko wygląda tak, jak powinno, pokazał ostatni sparing.

Bawarczycy zmierzyli się z FC Koeln i ulegli 2:3. Kibice doskonale zdają sobie jednak sprawę, że mecze towarzyskie nie są po to aby wygrywać, ale po to, aby sprawdzić niektóre rzeczy. Trener Lewandowskiego zwrócił uwagę, że jego zespół miał sporo sytuacji, ale nie potrafił ich wykorzystać. Nagelsmanna martwi zupełnie co innego.

Legia Warszawa może otrzymać MILIONY za transfer... zawodnika innego klubu! Wielka szansa

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!

Plaga kontuzji w Bayernie. Szkoleniowiec zaniepokojony

Duże powody do niepokoju wywołuje przede wszystkim plaga kontuzji. Już teraz wiadomo, że sezon mistrzowie Niemiec rozpoczną bez Alphonso Daviesa i Lucasa Hernandeza, a więc bez dwóch podstawowych zawodników.

W dodatku urazu nabawił się również Marc Roca. - Będzie trudno, musimy to jakoś poukładać, gry wrócą zawodnicy z reprezentacji - powiedział Nagelsmann, cytowany przez "Bild". - Mamy trzech kontuzjowanych, nie jest łatwa sytuacja. Mamy teraz tydzień treningu, a potem tydzień trzech meczów sparingowych z tym składem. Czasu jest mało. Musimy starać się, aby zawodnicy byli zdrowi - wyjaśnił szkoleniowiec Bayernu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze