Pogoń w poszukiwaniu wzmocnień. Czy ta cena skusi do pozyskania reprezentanta Rumunii?

2022-01-18 21:15
Cristian Ganea
Autor: Twitter

Włodarze Pogoni Szczecin zapowiadają walkę o mistrzostwo Polski. Po sprzedaży Kacpra Kozłowskiego szczeciński klub dysponuje dużą gotówką, ale pieniądze stara się inwestować rozsądnie. Niewykluczone, że do Pogoni trafi reprezentant Rumunii.

Pogoń skasowała za transfer reprezentanta Polski do Brighton co najmniej 10 mln euro. Szczecinianie szybko znaleźli zastępstwo dla Koziołka w osobie Ormianina Wahana Biczakczjana, za którego zapłacili ok. 800-900 tys. Euro. Pogoń nie chce się osłabiać i odrzuciła ofertę sprzedaży Kamila Grosickiego do Francji, o czym informował Super Express. Portowcy zamierzają natomiast się wzmocnić i poszerzyć kadrę. Najpilniejsza wydaje się być pozycja lewego obrońcy. Pogoń nie przedłużyła na razie kontraktu z Hubertem Matynią, co jeszcze bardziej wskazuje, że trwają poszukiwania lewego obrońcy i faktycznie tak jest. Super Express ustalił, że Pogoń jest zainteresowana sprowadzeniem z Arisu Saloniki, Cristiana Ganei (30 l.). To 8-krotny reprezentant Rumunii, który ma również obywatelstwo hiszpańskie. Jego nazwisko padało wcześniej w kontekście transferu do Legii. Grecki klub chce za piłkarza, któremu w czerwcu kończy się kontrakt – 200 tys. euro, ale możliwe, że jeszcze zejdzie z tej ceny, żeby mieć środki na zatrudnienie następcy, którym ma być Marvin Peersman. To może zachęcić Pogoń do transferu. Rumun ostatni raz grał w swojej reprezentacji w czerwcu ubiegłego roku, ale w drużynie Arisu występuje regularnie. W tym sezonie wystąpił w 16. meczach ligowych oraz w dwóch Pucharu Grecji. W przeszłości występował w Athletic Bilbao, w barwach którego zaliczył 1 występ w La liga, oraz w Numancii – 17. meczów w II lidze hiszpańskiej.

Prezes Pogoni padał nam, za ile jest skłonny sprzedać Grosickiego. Francuzi mogą być przerażeni!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze