Michał Bajdur

Autor: Cyfrasport Michał Bajdur

Wygrana Czarnych Koszul

Polonia Warszawa podniosła się po dwóch porażkach. Tak rozprawiła się z Tychami [WIDEO]

2024-10-20 15:20

Piłkarze Polonii pokonali u siebie 2:1 GKS Tychy w meczu 13. kolejki I ligi. W ten sposób przerwali serię dwóch przegranych z rzędu. Bohaterem gospodarzy był Łukasz Zjawiński, który strzelił dwa gole. Jak wypadł w tej kolejce Znicz Pruszków?

Dublet Łukasza Zjawińskiego

Pierwsza bramka padła z rzutu karnego, a druga po wyprowadzeniu kontry przez Czarne Koszule. W pierwszej połowie warszawski zespół stracił gola, bo błąd popełnił bramkarz Jakub Lemanowicz, który wypuścił piłkę po dośrodkowaniu rywali. Z takiej okazji skorzystał Julian Keiblinger. W końcówce arbiter podyktował rzut karny dla tyszan, ale po analizie VAR zmienił decyzję. W następnej kolejce Polonia zagra na wyjeździe ze Stalą St. Wola (27.10).

Jesus Imaz znów pokazał moc. Gwiazdor Jagiellonii ma ważny cel przed sobą, spełni go?

Emocje w Pruszkowie

Znicz zremisował u siebie 2:2 z Wisłą Płock. Bramki dla pruszkowian zdobyli: Daniel Stanclik i Radosław Majewski, który pokonał bramkarza po uderzeniu piłki głową. Nafciarzy prowadzi trener Mariusz Misiura, który pracował wcześniej w Zniczu. Kolejnym rywalem ekipy z Pruszkowa będzie GKS Tychy (28.10).

Ryoya Morishita rozkręcił się na dobre, teraz trafił Lechię. Legia zatrzyma samuraja?

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum