Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Ma problemy!

Poważne problemy Lukasa Podolskiego. Niemiec o wszystkim powiedział, bardzo tego żałuje

2022-09-05 14:03

Lukas Podolski był wielkim nieobecnym ostatnich spotkań Górnika Zabrze. Niemiec nie pojawił się w meczach przeciwko warszawskiej Legii, czy też z Ruchem Chorzów w Pucharze Polski i jak na razie nie wiadomo, kiedy tak naprawdę wróci na boisko. Mistrz świata z 2014 roku przyznał, że ma problemy i jest jedna rzecz, której niezwykle wręcz żałuje.

Lukas Podolski postanowił powiedzieć o swoich problemach. Mistrz świata i ekssnajper FC Koeln i Interu Mediolan przyznał, że jak na razie nie doleczył swoich problemów zdrowotnych, które pozbawiły go szansy gry w prestiżowych meczach przeciwko Legii i Ruchowi Chorzów. Niemiec przekonuje, że bardzo żałuje swojej nieobecności.

Lukas Podolski z problemami. Jest wielkim nieobecnym hitów Górnika

Mecze z Legią i Ruchem Chorzów mają specjalne znaczenie dla kibiców polskiej piłki, którzy uwielbiają tego typu klasyki. Podolski, niestety, nie brał udziału w tych meczach, a wszystko przez kontuzję kolana, której nie jest jeszcze w stanie doleczyć. Jak sam jednak przekonuje, robi swoje, jednak sam nie wie, kiedy nastąpi jego powrót na boisko.

-  Mam kłopot z kolanem, jest tam naciągnięcie. Nie daję sobie jakiegoś terminu, że mam szybko wrócić. Robię swoje i zobaczymy, kiedy będzie ten moment. Sezon jest długi, a ja chcę dalej grać w piłkę czy w tych rozgrywkach czy jeszcze potem.

Aby zobaczyć, jak wyglada restauracja Lukasa Podolskiego, przejdź do galerii poniżej.

Podolski bardzo tego żałuje. Górnik musiał poradzić sobie bez niego

Jak powiedział Lukas Podolski, bardzo żałuje on, że nie był w stanie wystąpić w hitowych starciach Górnika Zabrze, gdyż przywiązuje specjalny stosunek do tego typu derbów.

- Nie ma więc co ryzykować czy zagram jedno spotkanie wcześniej czy później, ale na pewno bardzo żałuję, że nie mogę występować, bo takie mecze jak choćby te ostatnio z Legią czy z Ruchem, to coś co lubię i kocham - mówi Podolski.

Sonda
Czy Lukas Podolski jest najwybitniejszym piłkarzem w historii Ekstraklasy?
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze