Puchar Polski: Awansowali do ćwierćfinału, a w nagrodę... ogolili się "na Pazdana" [ZDJĘCIE]

2016-09-23 11:54 Maciej Wdowiarski
Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie ogolili się na łyso
Autor: Facebook

Trzecioligowe GKS 1962 Jastrzębie stało się autorem jednej z największych sensacji w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Ekipa z Górnego Śląska niespodziewanie wyeliminowała Górnika Łęczna, a jeszcze przed tym meczem piłkarze zwycięzców obiecali, że awans do ćwierćfinału rozgrywek uczczą... ogoleniem się na łyso. I jak powiedzieli tak zrobili!

Gdy grasz przeciwko Michałowi Pazdanowi, serce od razu automatycznie podchodzi do gardła. Ogolony na łyso obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski budzi prawdziwy postrach wśród przeciwników. Ale co, jeśli takich Pazdanów jest aż jedenastu? Taki problem w najbliższych tygodniach będą mieli rywale GKS-u 1962 Jastrzębie!

Piłkarze z Górnego Śląska grają aktualnie w trzeciej lidze i po dziewięciu kolejkach są liderem tabeli. Dużo większy sukces osiągnęli jednak w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie na etapie 1/8 finału ograli zespół z LOTTO Ekstralasy - Górnika Łęczna. Potrzebne im do tego było nieco szczęścia, bo zwyciężyli dopiero po rzutach karnych, ale radość w drużynie i tak była wielka.

I trzeba przyznać, że piłkarze GKS-u są bardzo słowni. Jeszcze przed starciem z Górnikiem zapowiedzieli, że ewentualny awans do ćwierćfinału Pucharu Polski uczczą goląc się na łyso! Było to nawiązanie do słynnej akcji z Euro 2016, kiedy to dojście Polski do finału miało spowodować, że wielu fanów ogoliłoby się "na Pazdana". Teraz jednak o taki zakład pokusili się gracze trzecioligowca, a po zwycięstwie honorowo go spełnili! W sieci pojawiło się bowiem zdjęcie z treningu GKS-u, na którym widać dwudziestu dwóch Pazdanów! Ich przeciwnicy mają się czego obawiać...

Najnowsze