Raków - Stal TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Raków - Stal STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Raków - Stal w TV Na jakim programie 25.10.2020

2020-10-25 13:23 PFK
Jakub Szumski
Autor: Cyfrasport Jakub Szumski

Raków Częstochowa - Stal Mielec STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Raków - Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Raków - Stal TV Na jakim programie mecz Raków - Stal STREAM LIVE w INTERNECIE. Początek sezonu należy do podopiecznych trenera Marka Papszuna. Po 7. kolejkach Raków jest liderem Ekstraklasy. W ostatniej kolejce ekipa spod Jasnej Góry pewnie pokonała 3:1 na wyjeździe Górnika Zabrze. Bohaterem był Ivi Lopez. Hiszpan po raz pierwszy w tym sezonie zagrał w wyjściowym składzie lidera. I strzelił dwa gole. Czy teraz podtrzyma skuteczność w starciu ze Stalą Mielec, która ostatnio została zdemolowana u siebie przez Wisłę Kraków przegrywając aż 0:6? Gdzie obejrzeć Raków - Stal TV NA ŻYWO Na którym Raków - Stal LIVE STREAM ONLINE.

Raków - Stal STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Raków - Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Numerem 1 w bramce Rakowa jest Jakub Szumski, który w tym sezonie puścił osiem bramek. - Chcemy pokazać, że nie jesteśmy liderem przez przypadek - powiedział Szumski w rozmowie z "Super Expressem". - Gramy regularnie, więc możemy wyłącznie optymistycznie patrzeć w przyszłość. Na spotkaniu przed sezonem z właścicielem klubu za cel stawialiśmy sobie poprawienie najlepszego, czyli 8. miejsca w historii klubu. Ale uważam, że możemy śmiało zaatakować miejsce, które daje grę w europejskich pucharach. Potrafiliśmy w tym sezonie wypracować regularność, której brakowało w tamtym sezonie - zaznaczył. W poprzednim spotkaniu dwa gole strzelił Ivi Lopez. Czy Hiszpan będzie wzmocnieniem lidera? - Miałem trochę obaw o niego, czy dostosuje się do naszego stylu w którym piłkarz ofensywny musi dużo biegać i walczyć w defensywie - przyznał na naszych łamach Szumski. - Bardzo szybko zrozumiał co jest fundamentem naszej gry i szybko zaczął to czaić. Często niektórym Polakom zajmuje więcej czasu zrozumienie naszego systemu gry. O jego umiejętności piłkarskie byłem spokojny patrząc na jego CV - podkreślił bramkarz lidera Ekstraklasy. Gdzie obejrzeć mecz Raków - Stal czytaj poniżej.

Raków - Stal TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Raków Częstochowa - Stal Mielec w 8. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 25 października. Początek spotkania Raków Częstochowa - Stal Mielec o godzinie 15. Transmisja z meczu Raków Częstochowa - Stal Mielec w telewizji Canal+ Sport.

Najnowsze