Robert Lewandowski zwraca szczególną uwagę na DWIE drużyny PKO Ekstraklasy

2020-05-28 22:36 MC
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski należy do bardzo zapracowanych osób. Mecze, treningi, zgrupowania... W gąszczu obowiązków nie zapomniał jednak o PKO Ekstraklasie. Okazało się, że śledzi to, co się dzieje w naszej lidze. Z naciskiem na Lecha Poznań i Legię Warszawa.

Robert Lewandowski występował w Ekstraklasie w latach 2008-2010, gdy był piłkarzem Lecha Poznań. W sumie rozegrał 58 meczów i strzelił 32 gole. "Lewy" w programie "Dobry Wieczór. Ekstraklasa" na antenie Canal+ Sport zdradził, że śledzi sytuację w PKO Ekstraklasie.

Kto będzie wybierał kibiców na mecze? Super Express sprawdził wstępny plan powrotu na trybuny

- Czasami rzucę okiem na Ekstraklasę, szczególnie jeśli są jakieś fajne i ciekawe mecze. Głównie zwracam uwagę na Lecha i Legię. Nie będę mówił, że oglądam całe spotkania, ale skróty czy końcówki, jeśli tylko jestem w domu i mam czas, to jak najbardziej - powiedział Lewandowski.

Ciężka noc Anny Lewandowskiej. "1:0 dla moich dzieci" [ZDJĘCIE]

- Sentyment do Ekstraklasy pozostał. Grałem w niej wiele lat, a poza tym jest tam wielu zawodników, których dobrze znam i z którymi miałem okazję występować - dodał snajper Bayernu Monachium na antenie Canal+ Sport.

PKO Ekstraklasie wznawia rozgrywki 29 maja. W tabeli po 26 kolejkach prowadzi Legia Warszawa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze