Ciężka noc Anny Lewandowskiej. "1:0 dla moich dzieci" [ZDJĘCIE]

2020-05-28 17:01 MC
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Wygląda na to, że Klara i Laura postarały się, by Anna Lewandowska nie zmrużyła oka ostatniej nocy. Tak wynika ze zdjęcia, jakie żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na swoim profilu na Instagramie. W tej sytuacji jedynym ratunkiem okazała się... kawa.

Robert i Anna Lewandowscy doczekali się dwóch córek. Klara, która rośnie jak na drożdżach, ma już trzy lata, podczas gdy Laura przyszła na świat 6 maja. Trzeba jednak pamiętać, że jednym z uroków macierzyństwa są nieprzespane noce. Wygląda na to, że tak właśnie było w tym przypadku. "Po dzisiejszej nocy... 1:0 dla moich dzieci. KAWY POPROSZĘ. Najlepiej wiadro. Znacie to?" - napisała Lewandowska na Instagramie, wstawiając zdjęcie z kubkiem kawy w ręce.

Krzysztof Piątek PAPUGUJE Roberta Lewandowskiego?! To WIDEO rozwiewa wątpliwości!

Trenerka mogła liczyć na wiele głosów wsparcia w komentarzach. "Wyglądasz cudnie! Ale kawa dobra na wszystko. Ja np. dzisiaj nawadniam się tylko kawą, więc odpadam z wodnego wyzwania" - napisała lekkoatletka Iga Baumgart-Witan. "O tak! U mnie też dzisiaj były potwory nocą straszące, wiec w łóżku rodziców zrobiło się ciasno trochę" - dodała aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. "Nie ma tragedii" - skomentował z przymrużeniem oka siatkarz Piotr Nowakowski.

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze