Robert Podoliński

Autor: Cyfra Sport Robert Podoliński

Pogoń zdoła się pozbierać?

Robert Podoliński surowo o postawie Pogoni w finale Pucharu Polski. Tak określił to, co zrobili Portowcy, mocny przekaz

2024-05-03 10:54

Wprawdzie Pogoń była faworytem finału, ale nie wykorzystała szansy. Wisła zadała dwa ciosy, a po tym drugim Portowcy nie zdołali się już podnieść. Biała gwiazda wygrała 2:1 po dogrywce i zdobyła Puchar Polski. Robert Podoliński surowo o postawie Pogoni. Tak określił to, co zrobili Portowcy, mocny przekaz.

Dwa zabójcze ciosy Wisły

W finale Pucharu Polski nie brakowało dramaturgii i zwrotu akcji. W drugiej połowie Pogoń prowadziła. Jednak w doliczonym czasie Wisła zdołała doprowadzić do dogrywki. Sędziowie sprawdzali sytuację pod kątem pozycji spalonej. Na początku dogrywki koszmarny błąd popełnił obrońca Leo Borges. Po zagraniu Brazylijczyka piłkę przejął Angel Rodado i ruszył w kierunku bramki Portowców. Hiszpan nie zmarnował szansy i po chwili strzelił zwycięskiego gola. To był cios po którym Portowcy nie zdołali już odpowiedzieć. Chcieli zdobyć pierwsze trofeum w historii klubu, ale po raz czwarty w tych rozgrywkach im się to nie udało.

Kamil Grosicki rozbrajająco szczerze po finale Pucharu Polski... Przeprasza fanów i rodzinę

Pogoń jest rozbita psychicznie

Trener Robert Podoliński bardzo surowo ocenił występ Pogoni w Kanale Sportowym. - Pogoń straciła bramkę na remis - powiedział Robert Podoliński w Kanale Sportowym. - Pierwsze dwadzieścia minut to była Pogoń słaniająca się na nogach po nokdaunie. Tak Pogoń będzie wyglądał w lidze. Bardzo ciężko będzie się podnieść tym piłkarzom, jakkolwiek nie byliby napompowani w kolejnych spotkaniach. Mam wrażenie, że w tej chwili Pogoń jest rozbita psychicznie. To był cel główny szczecinian. Tak mi się wydaje. Chciałbym się mylić. Po takim meczu będzie bardzo ciężko - tłumaczył w Kanale Sportowym.

To miała być zwykła konferencja pomeczowa trenera Wisły. Ale nagle zdarzyło się TO!

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!