Polscy sportowcy, którzy startują do Europarlamentu

i

Autor: Tomasz Radzik Roman Kosecki

Roman Kosecki krytykuje Legię Warszawa! Mocne słowa

2015-03-27 12:28

Jakub Kosecki nie przechodzi ostatnio przez najlepsze chwile w Legii Warszawa. Skrzydłowy nie otrzymuje wielu szans na grę od trenera Henninga Berga. To nie podoba się Romanowi Koseckiemu, ojcu zawodnika, który w mocnych słowach skrytykował klub ze stolicy Polski.

- Jeżeli nic się nie zmieni, będę syna gorąco namawiał, by w czerwcu zmienił klub. Nie pozwolę, by ktoś wycierał sobie gębę nazwiskiem Kosecki, nawet jeśli chodzi o tak bliski mi klub jak Legia - powiedział Kosecki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Maciej Rybus: Mam dość gry w Tereku Grozny

Warto zaznaczyć, że Jakub Kosecki w prestiżowych meczach z Wisłą Kraków i Lechem Poznań nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych. Na starcie z "Białą Gwiazdą" nie dostał powołania. Do Poznania pojechał wraz z drużyną, ale tuż przed meczem szkoleniowiec wysłał go na trybuny.

Kosecki senior zarzucił trenerowi Bergowi, że ten nie stawia wcale na najlepszych piłkarzy, a jedno z kryteriów jego wyborów stanowi... wysokość transferu.

- Mam wrażenie, że na niektórych piłkarzy stawia się tylko dlatego, że dużo kosztowali, więc trzeba jakoś uzasadnić ich transfery. A Kosecki może sobie oglądać mecze z trybun - stwierdził.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze