Szymon Marciniak

i

Autor: East News Szymon Marciniak

Padły mocne słowa!

Szymon Marciniak bez litości przejechał się po piłkarzu Ekstraklasy. Mocne słowa, "Zaczniecie grać w piłkę?"

2023-02-16 8:50

Szymon Marciniak wrócił do sędziowania w polskiej Ekstraklasie. Arbiter główny finału mundialu w trakcie ostatniego meczu Jagiellonii Białystok z Pogonią Szczecin, zagadnął w mocnych słowach piłkarza "Dumy Podlasia", Bartosza Bidę, czy jego klub zacznie w końcu grać w piłkę w tym spotkaniu.

Szymon Marciniak ma za sobą niezwykle udany czas w swojej karierze. Polak prowadził finał piłkarskich mistrzostw świata i znalazł się na ustach całego piłkarskiego świata, jednak wszystko co dobre się kończy i musiał wrócić do rozgrywek polskiej Ekstraklasy. Arbiter w trakcie przerwy spotkania między Jagiellonią Białystok a Pogonią Szczecin zagadnął Bartosza Bidę i w mocnych słowach zapytał go, czy jego klub zamierza coś grać w trakcie meczu.

Szymon Marciniak ostro do zawodnika Ekstraklasy. Internet zwrócił na to uwagę

Spotkanie Jagiellonii Białystok z Pogonią Szczecin zakończyło się zwycięstwem drużyny z Podlasia, jednak pierwsza połowa meczu była dość niemrawa i nic nie wskazywało na to, że drużyna "Jagi" wyjdzie ze starcia zwycięsko. Marciniak podszedł do Bartosza Bidy i między piłkarzem a arbitrem nawiązał się dość zabawny dialog, który obiegł internet.

- Zaczniecie teraz w drugiej połowie grać w piłkę? -  zapytał Marciniak Bidy.

-  Pan to się chyba przyzwyczaił do tego wysokiego poziomu - odpowiedział piłkarz Jagiellonii

- Nie, ale jakieś minimum, proszę was... - skwitował sędzia.

Sonda
Czy Szymon Marciniak to najlepszy sędzia w Europie?
Najnowsze