Iwajło Petew

i

Autor: Cyfrasport Iwajło Petew

To byłby dobry wybór?

To on uratuje Lechię Gdańsk przed spadkiem z ekstraklasy? Kolejny kandydat na trenera klubu z Trójmiasta

2023-03-06 17:48

W tym sezonie Lechia zawodzi w ekstraklasie. Ostatnio coraz częściej słychać głosy, że w gdańskim klubie może dojść do zmiany trenera. Teraz pojawił się nowy kandydat, który łączony jest z klubem z Trójmiasta. Jest on doskonale znany polskim kibicom.

Przegrali trzy razy z rzędu, rozbił ich mistrz Polski

Piłkarze Lechii rozpoczęli sezon pod rządami trenera Tomasza Kaczmarka. Po rozstaniu z nim zespół objął Maciej Kalkowski, który pełnił rolę szkoleniowca tymczasowego. Od 19 września nowym trenerem został Marcin Kaczmarek. Wydawało się, że wyprowadzi Lechię na prostą. Jednak początek rundy rewanżowej nie jest udany. Wprawdzie na starcie jego podopieczni wygrali 1:0 z Wisłą Płock, a później były dwa remisy. Jednak trzy ostatnie spotkania zakończyły się porażkami. W tym najbardziej dotkliwa miała miejsce z Lechem. Mistrz Polski rozbił u siebie gdańszczan aż 5:0. W efekcie Lechia zajmuje przedostatnie miejsce w ekstraklasie.

W kręgu zainteresowań bułgarski szkoleniowiec

Co chwilę słychać głosy, że niebawem może dojść do zmiany trenera w Lechii. Teraz pojawił się kolejny kandydat. Jest nim Bułgar Iwajło Petew, który prowadził Jagiellonię Białystok, a ostatnio związany był z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Jego nazwisko podał w mediach społecznościowych Łukasz Gikiewicz. - Lechia Gdańsk sonduje przyjście byłego Selekcjonera Bośni Ivaylo Peteva (był już telefon) - napisał polski piłkarz na Twitterze.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa Raport 27.02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze