Paweł Wszołek i Kacper Skibicki

i

Autor: Cyfrasport Paweł Wszołek i Kacper Skibicki

Zmiany u wicelidera ligi

Transferowe przymiarki w ekstraklasie. Legia pożegnała piłkarza, sięgnie po gwiazdę rywala?

2023-01-04 20:44

Piłkarze Legii przygotowują się do rundy rewanżowej. Na razie na własnych obiektach, ale już 6 stycznia wyjadą do Turcji. W Belek będą przebywać do 16 stycznia. Z warszawskim klubem łączony jest Mathias Hebo Rasmussen, pomocnik Cracovii. Taką informację podał jeden z duńskich portali.

Duńczyk na celowniku?

Piłkarz krakowskiej drużyny cieszy się podobno dużym zainteresowaniem. Według medialnych doniesień możliwość sprowadzenia Duńczyka sondują także inne kluby. W tym gronie są m.in. Lech Poznań czy Broendby. Rasmussen występuje w Polsce od 1,5 roku i należy do liderów Cracovii. W ekstraklasie rozegrał do tej pory 40 meczów, w których strzelił trzy gole. Zawodnik ma ważny kontrakt z Pasami, który obowiązuje do czerwca 2024 r.

Skibicki na wypożyczeniu

Z Legią rozstało się ostatnio dwóch młodych pomocników. Obaj trafili do śląskich pierwszoligowców. Kacper Skwierczyński zasilił Ruch Chorzów, a Kacper Skibicki odchodzi do GKS Tychy. Został wypożyczony do końca sezonu. - Teraz zawodnik będzie zbierał doświadczenie i rozwijał się na poziomie Fortuna I-ligi. Śląski klub będzie miał opcję pierwokupu po zakończeniu okresu wypożyczenia - czytamy w komunikacie na oficjalnym portalu Legii.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
Najnowsze