Marek Papszun

Autor: Cyfrasport Marek Papszun to najlepszy trener ubiegłego sezonu Ekstraklasy

Trener Marek Papszun zwariował ze szczęścia. To było szaleństwo

2021-08-09 12:34

Piłkarze Rakowa Częstochowa doprowadzili swojego trenera do euforii. Marek Papszun najadł się strachu w meczu z Wisłą Kraków. Jego zespół długo przegrywał przy Reymonta, a niemal całą drugą połowę grał w dziesiątkę. W ostatnich 30 minutach karta się odwróciła. Częstochowianie wygrali z Wisłą 2:1, a potem w szatni Papszun oszalał ze szczęścia.

Raz w życiu kończy się 47 lat i dla Marka Papszuna były to wymarzone urodziny. Prowadzony przez niego Raków Częstochowa ograł w Krakowie Wisłę 2:1, mimo że przez niemal całą drugą połowę spotkania grał w dziesiątkę. Po ostatnim gwizdku szatnia częstochowian oszalała. I to właśnie za sprawą Papszuna!

Kosmiczna kasa Messiego w PSG! Po miesiącu mógłby zostać sąsiadem Lewandowskiego

Tomaszewski ROZGNIATA Sousę. „Ja od niego ŻĄDAM...” | Futbologia

Trener-solenizant najpierw „rozkręcił” doping, a następnie zdjął koszulkę i wskoczył na stół. Kopał nawet butelki z wodą! Takiego upustu emocji szkoleniowca wicemistrzów Polski nikt się nie spodziewał. Impreza jednak nie mogła potrwać zbyt długo, bowiem przed Rakowem wyprawa do Rosji. Pojutrze częstochowianie zagrają z Rubinem Kazań rewanżowy mecz 3. Rundy el. Ligi Konferencji Europy (0:0 w pierwszym meczu). Papszun dostanie kolejny prezent?