Lionel Messi

i

Autor: PAP / EPA / Rafael Marchante POOL Lionel Messi

Kosmiczna kasa Messiego w PSG! Po miesiącu mógłby zostać sąsiadem Lewandowskiego

2021-08-09 11:30

Wszystko wskazuje na to, że lada chwila Leo Messi oficjalnie zostanie piłkarzem Paris Saint-Germain. A jeśli do tego dojdzie, Argentyńczyk będzie mógł liczyć na gigantyczne zarobki. Nawet jak na świat najlepszej piłki nożnej, kwoty te po prostu szokują! Na jakie wynagrodzenie może liczyć wielokrotny zdobywca Złotej Piłki? To po prostu kosmos!

Odejście Leo Messiego z FC Barcelona jest bardzo niespodziewane. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że piłkarz przedłuży swój kontrakt na Camp Nou, ale problemy finansowe Blaugrany sprawiły, że utrzymanie gwiazdora stało się niemożliwe. Tym samym gracz musi poszukać nowych wyzwań. Światowe media są przekonane, że dołączy do paryskiej plejady gwiazd. A jeśli tak się stanie, będzie mógł liczyć na inkasowanie kosmicznych zarobków. Kwota, jaką zarobi Messi we Francji, po prostu powala!

Zobacz też: Te słowa o Lewandowskim zdradzają wiele. Należą do prawdziwej legendy

Światowe media są przekonane, że Leo Messi za rok gry w PSG zarobi od 35 do 40 milionów euro netto. W przeliczeniu na złotówki, roczne apanaże Argnetyńczyka mogą zatem opiewać nawet i na ponad 180 milionów! Miesięcznie zatem wynagrodzenie zawodnika może wynosić między 15 a 20 milionów złotych. Niewiele więcej, bo 23 miliony złotych, kosztują najdroższe lokale w Warszawie. Na tyle opiewają ceny w apartamentowcu Złota 44, w której swoje mieszkanie posiada m.in. Robert Lewandowski.

Raptem kilku tygodni spędzonych w Paryżu Messi by potrzebował, aby zarobić na najdroższy lokal w Warszawie i stać się sąsiadem Roberta Lewandowskiego. Takie porównanie doskonale obrazuje na jak bajońskie warunki Argentyńczyka może liczyć w stolicy Francji. A czy to wszystko wejdzie w życie pokażą już najbliższe godziny, ale nic nie wskazuje na to, aby miało być inaczej.

Dawid Tomala szokuje! W trakcie chodu na 50km rozmawiał z kibicami!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze