Warta - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Warta - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Warta - Radomiak w TV Na jakim programie baraż 31.07.2020

2020-07-31 1:17 PFK
Warta Poznań - Radomiak RELACJA NA ŻYWO Warta - Radomiak WYNIK RELACJA LIVE ONLINE
Autor: Cyfrasport Warta Poznań - Radomiak RELACJA NA ŻYWO Warta - Radomiak WYNIK RELACJA LIVE ONLINE

Warta - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Warta - Radomiak STREAM ONLINE LIVE Warta - Radomiak w TV Na jakim programie baraż 31.07.2020. To finałowy mecz barażowy, którego zwycięzca zagra w przyszłym sezonie w gronie najlepszych drużyn w Polsce. Kto awansuje do Ekstraklasy: Warta Poznań czy Radomiak Radom? Przekonamy się już dzisiaj. Warta zajęła w pierwszej lidze trzecie miejsce, a Radomiak ukończył rozgrywki na czwartej pozycji. Po raz ostatni w Ekstraklasie Warta zagrała w 1995 roku, a Radomiak w 1985 roku. Gdzie oglądać baraż Warta - Radomiak w TV Na którym kanale Warta - Radomiak LIVE STREAM w INTERNECIE Warta - Radomiak TRANSMISJA ONLINE.

Warta - Radomiak TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Mecz Warta - Radomiak to finał baraży w pierwszej lidze, którego stawką jest awans do Ekstraklasy. W półfinale Warta pokonała 1:0 Termalikę Nieciecza. Po tym spotkaniu trener Piotr Tworek powiedział: - Uczyniliśmy pierwszy krok, mamy do postawienia jeszcze jeden w piątek - przyznał szkoleniowiec poznańskiej ekipy cytowany przez oficjalną stronę klubu. - To było dobre widowisko. Jeszcze nic nie wygraliśmy, więc nie cieszyliśmy się w szatni i nie śpiewaliśmy. Drużyna otrzymała brawa, ale teraz z chłodną głową i pokorą czekamy na finał - zapowiadał opiekun Warty, która mecze rozgrywa w Grodzisku Wielkopolski. Wszystkie bilety na finał zostały sprzedane. Na stadionie zasiądzie 837 osób. - To będzie wyjątkowy mecz, który będzie kończył ten mega długi sezon w pierwszej lidze - powiedział pomocnik Warty Michał Jakóbowski, który zapewnił zwycięstwo nad Termaliką. - Mam nadzieję, że Warta wyjdzie z tego zwycięsko – dodał gracz poznańskiej drużyny przed kamerą Polsatu Sportu. Z kolei Radomiak w półfinale nie dał szans Miedzi Legnica, z którą wygrał 3:1. Efektowną bramkę z rzutu wolnego zdobył Damian Nowak. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo gramy dalej - powiedział Dariusz Banasik, trener Radomiaka po triumfie z Miedzią. - Jest radość, są emocje, bo jesteśmy w finale. Ale nie ma się też zbytnio co cieszyć. Musimy się pozbierać i już myśleć o tym meczu. Martwią mnie kontuzję – zwrócił uwagę szkoleniowiec czwartej drużyny pierwszej ligi.

Warta - Radomiak GDZIE OGLĄDAĆ baraże dzisiaj 31.07.2020

Finałowy mecz barażowy o awans do Ekstraklasy Warta - Radomiak zostanie rozegrany w piątek 31 lipca 2020. Początek meczu Warta - Radomiak o godzinie 17.40. Transmisja tv na żywo z meczu Warta - Radomiak na antenie Polsat Sport. Stream online live z meczu Warta - Radomiak w usłudze ipla.

Najnowsze