Wisła Kraków - Piast Gliwice TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ. PKO Ekstraklasa: Wisła - Piast TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE Wisła Kraków - Piast Gliwice TV GDZIE w INTERNECIE

2019-10-18 14:04 DaO
Paweł Brożek, Wisła Kraków
Autor: Cyfra Sport Paweł Brożek

Wisła Kraków - Piast Gliwice STREAM ONLINE z meczu w PKO Ekstraklasie Wisła - Piast GDZIE OGLĄDAĆ. Mecz polskiej ligi Wisła Kraków - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Na jakim programie mecz Wisła - Piast w TV 18.10.2019. Po słabym początku sezonu mistrzowie Polski pomału gonią czołówkę ligi. Piast Gliwice w piątek może zrównać się punktami z liderem PKO Ekstraklasy. Warunkiem jest zwycięstwo w Krakowie z Wisłą. Mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice STREAM LIVE w INTERNECIE. PKO Ekstraklasa: Wisła - Piast TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na którym kanale.

Wisła Kraków - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Wywalczenie mistrzowskiego tytułu jest zawsze "łatwiejsze" niż jego obrona. Pokazują to przykłady z całego świata, a w obecnym sezonie przekonuje się o tym Piast Gliwice. Podopieczni Waldemara Fornalika grają w kratkę, ale dzięki temu, że inne zespoły z czołówki tracą punkty, gliwiczanie nadal mają ich w zasięgu. Mistrzowie Polski są obecnie na siódmym miejscu w tabeli, ale do lidera ze Szczecina tracą zaledwie trzy punkty. Piast może odrobić ten dystans już w piątek. W Krakowie zmierzy się z pogrążoną w kryzysie Wisłą. Biała Gwiazda na ligowe zwycięstwo czeka od końca sierpnia, a ostatnio zanotowała trzy porażki z rzędu i jest tuż nad strefą spadkową.

Wisła - Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać mecz Wisła - Piast

Trener Wisły, Maciej Stolarczyk, nie ma łatwego zadania przed piątkowym spotkaniem. Kilku ważnych zawodników narzekało na urazy i nie jest jasne, czy będą gotowi do gry. - Mieliśmy przerwę na reprezentację, która była nam bardzo potrzebna, bo w tym czasie mieliśmy możliwość pracy nad rehabilitacją i powrotem do zdrowia większości zawodników, którzy wcześniej nie mogli uczestniczyć w meczach - powiedział na konferencji prasowej szkoleniowiec Wisły. - Jest to drużyna prowadzona rozsądnie, gra podobnie jak w zeszłym sezonie, opierając się na Parzyszku, jeśli chodzi o ofensywę, którego piłka szuka w polu karnym. To bardzo trudny rywal, ale w polskie lidze nie ma łatwych przeciwników, czego już na własnej skórze doświadczyliśmy - ocenił Piasta Stolarczyk

Mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice odbędzie się 18 października. TRANSMISJA z meczu Wisła Kraków - Piast w TV NA ŻYWO na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30.

Najnowsze