Władze Legii doceniają pracę Serba. Vuković przedłużył kontrakt z wicemistrzem Polski

2020-07-01 15:18 Marcin Szczepański
Aleksandar Vuković
Autor: JACEK KOZIOL/SUPER EXPRESS Aleksandar Vuković

Legia Warszawa jest liderem Ekstraklasy i potrzebuje punktu, aby wywalczyć mistrzostwo Polski. W dodatku zespół ze stolicy ma szansę sięgnąć po dublet. Ekipa z Łazienkowskiej dotarła do półfinału Pucharu Polski. Właściciel klubu Dariusz Mioduski docenił pracę trenera Aleksandara Vukovicia. Serbski szkoleniowiec podpisał z klubem z Łazienkowskiej nowy kontrakt.

Aleksandar Vuković prowadzi Legię od kwietnia ubiegłego roku, gdy został zatrudniony w miejsce Ricardo Sa Pinto. Na finiszu ubiegłych rozgrywek warszawski zespół przegrał z Piastem walkę o mistrzostwo Polski. W tym sezonie klub z Łazienkowskiej dominuje w Ekstraklasie. Po 33. kolejkach jest na czele ligi z jedenastoma punktami przewagi nad Piastem i Lechem.

Klub legendarnego Grzegorza Laty na czele pierwszej ligi. Stal Mielec pędzi do Ekstraklasy

Prezes Dariusz Mioduski jest zadowolony z pracy serbskiego szkoleniowca. Vuković został doceniony przez szefa i przedłużył kontrakt. Nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. - Rok w roli trenera Legii pokazał, że mając pomysł i realizując go konsekwentnie, można zrobić wiele dobrego - powiedział Vuković, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona klubu. - Mam jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy nawet w połowie drogi, gdzie chcielibyśmy zajść. Zdobycie mistrzostwa Polski to dopiero pierwszy etap rozwoju tej drużyny nie tylko w Polsce, ale także na tle Europy - podkreślił trener lidera Ekstraklasy.

Wybory 2020: Zbigniew Boniek KPI z głosujących na Andrzeja Dudę?! Te słowa wywołały BURZĘ!

Najnowsze