Jiewgienij Baszkirow, Zagłębie Lubin

i

Autor: CyfraSport Jiewgienij Baszkirow, Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Zagłębie - Pogoń GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Zagłębie - Pogoń Ekstraklasa TRANSMISJA TV 07.05.2021

2021-05-07 13:49

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Zagłębie - Pogoń GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Zagłębie - Pogoń Ekstraklasa TRANSMISJA TV 07.05.2021. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin oglądaj w Internecie. To bardzo ważny mecz dla układu górnej części tabeli PKO Bank Polski Ekstraklasy! Zagłębie Lubin do końca rywalizuje o awans do europejskich pucharów, Pogoń Szczecin zaś ma chrapkę na wicemistrzostwo Polski. Zagłębie - Pogoń TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

ZAGŁĘBIE - POGOŃ TRANSMISJA TV

Z powodu pewnego już finiszu Rakowa Częstochowa na podium PKO Bank Polski Ekstraklasy i wygraniu przez ten klub Pucharu Polski wiadome jest, że przepustkę do europejskich pucharów otworzy zajęcie także i czwartego miejsca w ligowej tabeli. W walkę o ten cel do samego końca zaangażowani są lubinianie. Z jednej strony za nimi sezon pełen wzlotów i upadków, z drugiej jednak mogą zakończyć go w sposób niezwykle efektowny. Ale łatwo nie będzie. Ekipa z Dolnego Śląska podejmie bowiem Pogoń Szczecin, która nie może sobie pozwolić na fałszywy krok. "Portowcy" bowiem do samego końca konkurują o zgarnięcie wicemistrzostwa Polski, a w ostatniej kolejce może ich czekać bezpośrednie starcie o ten pojedynek z Rakowem Częstochowa.

ZAGŁĘBIE - POGOŃ STREAM ONLINE W INTERNECIE

Mecz 29. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin rozpocznie się w piątek, 7 maja o godzinie 20:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Zagłębie - Pogoń w CANAL+ Sport. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z meczu Zagłębie - Pogoń w płatnej usłudze nC+ GO.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze