Aleksandar Vuković

i

Autor: Cyfrasport Aleksandar Vuković

Zaskakująca kandydatura na trenera Legii Warszawa. O tym może zrobić się głośno

2021-12-13 11:27

Po przegranych przez Legię Warszawa derbach Mazowsza z Wisłą Płock, rezygnację z pełnionej funkcji złożył dotychczasowy trener mistrzów Polski, Marek Gołębiewski. Kto pojawi się na jego miejscu? Na tę chwilę wciąż nie wiadomo. Były piłkarz klubu z Łazienkowskiej, postanowił natomiast podzielić się na Twitterze ciekawą kandydaturą.

Gigantycznego kryzysu w szeregach mistrza Polski nie spodziewał się nikt. W przeszłości warszawianie miewali już poważne problemy, ale zawsze z czasem potrafili je przezwyciężyć. Tym razem jednak jest inaczej. Warszawianie kompletnie nie potrafią sobie poradzić ze spiralą fatalnych wyników, przez które wylądowali już na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Porażka w Płocku przelała czarę goryczy i z pracą zdecydował się rozstać dotychczasowy trener drużyny, Marek Gołębiewski.

ZOBACZ TEŻ: Ten piłkarz Legii dostał najmocniej po głowie od kiboli! Tak uśmierzali jego ból

Kto go zastąpi? Na nieco ponad 48 godzin przed domowym pojedynkiem z Zagłębiem Lubin wciąż nie wiadomo. Duże szanse daje się znanemu z pracy w kilku zespołach Leszkowi Ojrzyńskiego. Ale to nie jedyna kandydatura. Na kontrakcie w Legii niezmiennie pozostaje Aleksandar Vuković, który po zwolnieniu przed rokiem nie znalazł jeszcze nowego miejsca pracy. Według byłego piłkarza warszawian, Cezarego Kucharskiego, Serb byłby teraz właściwym kandydatem.

Oprócz kwestii trenerskich, Legia musi się uporać również z kryzysem w inncyh obszarach. Zespół wracający do domu po porażce z Płocka zaatakowali wściekli kibice. Niektórzy zawodnicy mieli zostać pobici. Na tę chwilę klub w dalszym ciągu nie ustosunkował się do tego, co wydarzyło się w niedzielny wieczór.

Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Dariusza Mioduskiego. Zadaje NIEWYGODNE pytania, jest OSTRO | Futbologia
Najnowsze