Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Przejechał się z całej siły!

Zbigniew Boniek przejechał się po Legii Warszawa! Bezpardonowe słowa, uderzył z całej siły!

2024-09-29 12:00

Zbigniew Boniek postanowił powioedzieć co sądzi o Legii Warszawa. Drużyna "Wojskowych" zaprezentowała się słabo w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze i zremisowała 1:1. Słowa byłego szefa PZPN są wymowne. Były gwiazdor reprezentacji nie hamował się ze swoją opinią!

Zbigniew Boniek zdecydował się na wyjątkowo mocną opinię w sprawie Legii Warszawa! Drużyna "Wojskowych" zremisowała po słabej grze z Górnikiem Zabrze, a jej sytuacja w ligowej tabeli jest daleka do pozazdroszczenia. Były szef PZPN oglądał spotkanie i nie był w stanie powstrzymać się przed swoją mocną opinią.

Zbigniew Boniek uderzył w Legię Warszawa. Wyjątkowo mocne słowa, zero wątpliwości

Legia Warszawa w tym sezonie nie potrafi nawiązać walki o lepsze rezultaty. Drużyna "Wojskowych" zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli. Mecz z Górnikiem Zabrze był kolejnym pokazem złej gry klubu ze stolicy Polski, a swoją opinią na ten temat podzielił się Zbigniew Boniek, który nie ukrywa swojego zawodu, pisząc, że to drużyna ze Śląska powinna wygrać i może żałować, że tak się nie stało.

- Najpierw Wielki Mistrz Bartosz Zmarzlik, a potem ostatnie minuty meczu Legia-Górnik. Nie dziwię się Dariuszowi Mioduskiemu, którego kamera złapała w 86 minucie na naszym piłkarskim popularnym ku**a mać. Tak słabo grającej Legii dawno nie widziałem. Górnik lepszy i może ubolewać, że tego nie wygrał" - napisał Boniek na mediach społecznościowych.