Artur Wichniarek SUROWO po występie Polaków. W co zagrała z nami Słowacja?

2021-06-14 22:09
Artur Wichniarek
Autor: Cyfra Sport Artur Wichniarek

Marzyliśmy o udanym początku reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. Jednak nie udało się zrealizować tego planu. Podopieczni trenera Paulo Sousy zagrali fatalnie ze Słowacją i przegrali 1:2 w pierwszym spotkaniu grupowym na EURO. To był katastrofalny występ. Jego przebieg skomentował dla nas Artur Wichniarek, były kadrowicz.

Artur Wichniarek, były napastnik reprezentacji Polski:

Nie było żadnych akcentów nowoczesnej piłki

- Do tego, żeby wygrać ze Słowacją nie wystarczy zagrać dobrze 15 minut. Było widać, że druga i w konsekwencji czerwona kartka dla Krychowiaka podłamała piłkarzy, którzy mieli plan na rozegranie drugiej połowy. Problemem było to, że nie zagraliśmy w pierwszej połowie wysokim agresywnym pressingiem. Żal było patrzeć na Roberta Lewandowskiego, który nie oddał żadnego celnego strzału w meczu, gdyż on wie, że każda stracona piłka na połowie boiska do sygnał do jej odzyskania i w Bayernie robi to cały zespół. A w reprezentacji Lewy musi akceptować, że nie jesteśmy agresywni i nie odzyskujemy piłki, żeby stworzyć zagrożenie. Były momenty, że Robert biegał między bocznym obrońcą a bramkarzem, a oni grali z nim w ciuciubabkę. Nie rozumiem, że nie jesteśmy w stanie grać akcentów nowoczesnej piłki.

Kadrowicze TŁUMACZĄ się po WTOPIE ze Słowacją. Padają słowa o głupich błędach

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE