Dariusz Szpakowski zabrał głos po meczu Polski z Islandią. Nie pozostawił ŻADNYCH ZŁUDZEŃ [WIDEO]

2021-06-08 22:36 dko
Dariusz Szpakowski
Autor: Super Express Dariusz Szpakowski

Remisem zakończył się ostatni mecz towarzyski reprezentacji Polski przed Euro 2021. W spotkaniu z Islandią biało-czerwoni nie zaprezentowali się szczególnie dobrze i wciąż pozostaje wiele wątpliwości, co do ich dyspozycji podczas mistrzostw Europy. Dariusz Szpakowski w rozmowie z "Super Expressem" nie pozostawił jednak żadnych złudzeń co do tego, że po sparingach nie warto wyciągać żadnych daleko idących wniosków.

Spotkanie w Poznaniu nie było szczególnie porywające, choć wynik na to nie wskazuje. Bo rezultaty 2:2 mogą sugerować, że na placu gry działo się naprawdę wiele. Ale zwłaszcza po stronie Polaków brakowało energii i pomysłu na kreowanie kolejnych akcji. A to w kontekście zbliżającego się Euro 2021 może budzić spory niepokój. Nadal ciężko wskazać, którzy piłkarze wybiegną w podstawowej jedenastce na spotkanie ze Słowacją. Ten mecz może okazać się dla biało-czerwonych kluczowym w kontekście wyjścia z grupy na mistrzostwach Europy. Dariusz Szpakowski w rozmowie z "Super Expressem" nie pozostawił jednak żadnych złudzeń, że sparingi nie powinny stanowić podstaw do oceny tego, czy zespół poradzi sobie na dużym turnieju, czy też nie.

Zobacz: Robert Lewandowski ryczał z bólu kilka dni przed Euro 2021. Wyglądało to koszmarnie. Boli od patrzenia!

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro

Więcej o polskiej kadrze

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze