Duńczycy we łzach. Wszyscy modlą się o Eriksena. "Oby się udało, trzymamy kciuki..."

2021-06-12 19:09
Euro 2021: Christian Eriksen reanimowany
Autor: TVP ZRZUT EKRANU Euro 2021: Christian Eriksen reanimowany

Christian Eriksen zemdlał podczas meczu Dania - Finlandia, konieczna była jego natychmiastowa reanimacja. Duńczycy zalali się łzami, wszyscy modlą się o Eriksena i jego szybki powrót do zdrowia. "Oby się udało, trzymamy kciuki", piszą także Polacy w mediach społecznościowych.

Duńczycy zalali się łzami, wszyscy modlą się o to, by Christian Eriksen wrócił do zdrowia po tym, co spotkało go podczas meczu Dania - Finlandia w sobotę, 12 czerwca. Zawodnik duńskiej drużyny niespodziewanie padł na murawę i zemdlał. Konieczna była szybka akcja służb medycznych - reanimacja trwała kilka minut, czas wydawał się dłużyć w nieskończoność. Media społecznościowe zalała fala wsparcia dla piłkarza - także z Polski. "Oby się udało, trzymamy kciuki", czytamy w komentarzach na Twitterze. "Mamy nadzieję, że Eriksen wróci do nas i jeszcze go zobaczymy na murawie", mówili eksperci w TVP Sport, komentujący całe zdarzenie. Na razie jedyna informacja w tej sprawie dotyczy meczu - został on odwołany. Nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia Eriksena. 

Rozpoczyna się Euro 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze