Dwa dni przed meczem ze Słowacją na Euro Kamil Glik przeżywa KOSZMARNE męki. Tylko popatrzcie na jego twarz [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-06-12 16:38
Kamil Glik
Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Do pierwszego meczu reprezentacji Polski na Euro 2020 zostały już tylko godziny. W poniedziałkowe popołudnie biało-czerwoni mistrzostwa Europy rozpoczną od starcia ze Słowacją, które może być kluczowe dla zrealizowania celu, jakim jest wyjście z grupy. Polacy przebywają obecnie w Sopocie, gdzie ma swoją bazę na Euro 2020. Treningi odbywają się natomiast w Gdańsku. Jak trudne są to zajęcia widać po minie Kamila Glika podczas ćwiczeń.

Nieco z duszą na ramieniu podchodzą kibice do najbliższego meczu reprezentacji Polski na Euro 2020. Spotkania otwierające rywalizację w grupie są szalenie istotne, bo zdobycie kompletu punktów przybliża do awansu, a z drugiej strony porażka bardzo mocno komplikuje zadanie danej drużynie. Dlatego trzy "oczka" dla biało-czerwonych w starciu ze Słowacją są niemal obowiązkiem. Ale ostatnie mecze Polaków nie dają powodów do optymizmu. Piłkarze i sam selekcjoner starają się tonować nastroje i uspokajać fanów, ale najlepszym argumentem będzie po prostu dobra gra w starciu z naszymi południowymi sąsiadami.

Kadra wylewa siódme poty

Reprezentanci Polski przebywają obecnie w Sopocie, gdzie mają swoją bazę na Euro 2020. Treningi odbywają się natomiast w Gdańsku na stadionie Lechii. I nie ma mowy o taryfie ulgowej. Biało-czerwoni wylewają siódme poty, aby za dwa dni być w pełnej gotowości do arcyważnej rywalizacji. Czasu na odpoczynek będzie jak na lekarstwo, a odpowiednie przygotowanie fizyczne może być kluczowe.

Ciężkie treningi Glika

Jak trudne są to ćwiczenia można zobaczyć w poniższej galerii. Reprezentanci Polski trenują nie tylko na zielonej murawie, ale również na siłowni, gdzie ich mięśnie pracują na pełnych obrotach. Na jednym ze zdjęć widać, że Kamil Glik nie zamierza odpuszczać nawet na chwilę i daje z siebie wszystko. Jego mina podczas wykonywania ćwiczeń mówi wiele. Sprawdźcie sami przeglądając galerię.

Więcej o polskiej kadrze:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE