Eksperci STRASZNIE PRZEJECHALI się po Lewandowskim. Jego wyniki określili jako ŻAŁOSNE

2021-06-19 19:14
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Podczas sobotniego meczu Polski z Hiszpanią na Euro 2020 wszystkie oczy będą zwrócone na Robercie Lewandowskim. Kapitan biało-czerwonych jest jednym z zawodników, którzy mogą w pojedynkę przesądzić o losach spotkania. Problem jednak w tym, że jak na razie duże turnieje są nie do końca udane w jego wykonaniu. Zauważają to również zagraniczni eksperci, którzy jednoznacznie oceniają dotychczasowe wyniki Lewandowskiego.

W ostatnich latach, gdy Polska dość regularnie grała na kolejnych wielkich turniejach wielu kibiców pokładało nadzieje w Robercie Lewandowskim. Bez wątpienia to najlepszy polski piłkarz w historii naszego futbolu i nie może dziwić, że to właśnie na nim spoczywa wielka odpowiedzialność za wyniki kadry. Problem w tym, że o ile Lewandowski w meczach eliminacyjnych spisuje się całkiem solidnie i strzela sporo bramek, to w turniejach finałowych już tak dobrze nie jest. Euro 2020 jest jego czwartym wielkim turniejem w karierze, więc miał kiedy wpisywać się na listę strzelców. A jak wielu fanów może pamiętać, dotychczas uzbierał ledwie dwa trafienia.

Fatalny OMEN dla Polski przed meczem z Hiszpanią. Aż można syknąć z bólu

NAMIĘTNE POCAŁUNKI w Hiszpanii. Kibice OPANOWALI Sewillę!

Miało to miejsce na Euro 2012 oraz Euro 2016. Patrząc na dokonania Lewandowskiego w Bayernie Monachium, gdzie bije kolejne rekordy i prowadzi Bawarczyków od zwycięstwa do zwycięstwa, to jego dokonania w kadrze na dużych imprezach nie są imponujące. Zauważa to również portal goal.com. Eksperci w bardzo stanowczych i jednoznacznych słowach oceniają postawę Lewandowskiego na wielkich turniejach.

BRUTALNA akcja policji przeciwko kibicom. RASISTOWSKIE okrzyki, fani STARANOWANI przez funkcjonariuszy

- Można usłyszeć wiele opinii, że Lewandowski jest najlepszym środkowym napastnikiem na świecie i oczywistym wyborem, aby wygrać w kolejnej edycji Złotej Piłki. Jego wyniki w dużych turniejach są jednak żałosne - czytamy na portalu. Dziennikarze przypominają również, że nikt w Polsce nie mógł się spodziewać tak słabego startu na Euro 2020.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze