Puchar Euro 2020

i

Autor: screen YouTube Realitatea.net Puchar Euro 2020

Euro 2020 jeszcze się nie zaczęło, a już… uszkodzono puchar za zwycięstwo w turnieju! Ogromna wpadka w trakcie transmisji na żywo

2021-04-26 9:45

Mistrzostwa Europy zaczną się już za niespełna dwa miesiące. Choć wciąż jest wiele zamieszania m.in. z miejscami, w których odbędą się niektóre mecze, to większość kwestii jest już dopięta. Trwają także m.in. różnego rodzaju uroczystości związane z tym wydarzeniem, takie jak ta w Bukareszcie, gdzie prezentowano trofeum za wygranie Euro 2020. Podczas transmisji na żywo doszło jednak do niezwykłego wydarzenia – jedna z band reklamowych przewróciła się i uderzyła w puchar oraz dziennikarkę prowadzącą relację!

Euro 2020 z pewnością będzie wydarzeniem historycznym. Nie chodzi tu tylko o fakt, że zostało przełożone o rok z powodu pandemii koronawirusa, ale przede wszystkim dlatego, że odbędzie się w kilkunastu miastach na całym kontynencie. Przez wiele miesięcy nie było pewne, czy uda się ten plan zrealizować, jednak wszystko wskazuje na to, że UEFA się z niego nie wycofa. Wciąż jednak jest sporo problemów z organizacją Euro, co choćby zaowocowało zmianą miast, w których swoje mecze rozegra reprezentacja Polski! Mimo to można już zaczynać wielkie odliczanie do rozpoczęcia Euro, a część uroczystości związana z tą imprezą już się rozpoczęła.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Niepokojące słowa szefa UEFA. Plan związany z Euro 2020 może się całkowicie zmienić? Jest niepokój

Wpadka podczas transmisji na żywo

W niedzielę 25 kwietnia trofeum za wygranie ME dotarło do Bukaresztu. W tym mieście rozegrane zostaną trzy mecze fazy grupowej oraz jedno spotkanie 1/8 finału. Rumuńscy oficjele z wielką pompą prezentowali trofeum, jednak wszystko zakończyło się wielką klapą! Podczas prezentacji pucharu na stadionie Arena Nationala wiał niezwykle silny wiatr. W trakcie transmisji na żywo jedna ze ścianek reklamowych przewróciła się i uderzyła w trofeum, przewracając je. Banda uderzyła także w prowadzącą relację dziennikarkę.

Puchar za wygranie Euro 2020 uszkodzony?

Rumuńska telewizja, która prowadziła relację na żywo z tego wydarzenia, podkreśliła, że dziennikarka Diana Sandru nie ucierpiała w trakcie całego zdarzenia. Co innego trofeum, które zdaniem rumuńskich mediów zostało „zgniecione”. Na poniższym nagraniu nie widać dokładnie, co stało się z pucharem, ale jedno jest pewne – organizatorzy transmisji nie przewidzieli tego, co może się wydarzyć przez co spadła na nich fala krytyki. Na pewno inaczej wyobrażali sobie oni tę prezentację.

Szymon Marciniak nie jedzie na Euro 2021! Ujawnił nieznane powody, o tej chorobie nie wiedzieliśmy

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze