Robert Lewandowski przed meczem Polska - Słowacja

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski przed meczem Polska - Słowacja

Euro 2020: Słowacki trener znalazł słaby punkt Roberta Lewandowskiego przed meczem Polska Słowacja! To może być ogromny problem dla Polaków

2021-06-14 8:02

Reprezentacja Polski już za chwilę rozpocznie swoje zmagania na Euro 2020, walcząc w meczu Polska - Słowacja o dobry start na mistrzostwach Europy i pierwsze punkty. W kadrze prowadzonej przez Paulo Sousę znajduje się wielu topowych zawodników, jednak największą gwiazdą jest bezapelacyjnie Robert Lewandowski. Jeden ze słowackich trenerów znalazł jednak pewien słaby punkt u naszego kapitana, który może być dużym problemem nie tylko podczas meczu Polska - Słowacja, ale również całego Euro 2020.

Piłkarze reprezentacji Polski w pocie czoła przygotowywali się zarówno w Opalenicy, jak i Gdańsku do tego, aby jak najlepiej zaprezentować się w pierwszym meczu na Euro 2020, gdy na stadionie w Petersburgu odbędzie się spotkanie Polska - Słowacja. Biało-czerwoni wydają się być dobrze przygotowani do tego spotkania, co widać było na konferencji prasowej, w której udział wzięli Paulo Sousa i Grzegorz Krychowiak. Polacy zdają sobie również sprawę z tego, że największą gwiazdą w kadrze jest Robert Lewandowski, co nie jest niespodzianką także dla naszych kolejnych rywali. Kapitan reprezentacji Polski jest w świetnej formie i wielu fanów z pewnością liczy na to, że na Euro 2020 zademonstruje to, co pokazywał w ostatnich tygodniach w Bayernie Monachium. Były selekcjoner Słowacji, Jan Kocian znalazł słaby punkt Roberta Lewandowskiego, który może być dużym problemem dla Biało-czerwonych.  

Zmęczenie będzie piętą achillesową Lewandowskiego?

Szkoleniowiec, który w przeszłości prowadził reprezentację Słowacji oraz ma w CV trenowanie piłkarzy m.in. Ruchu Chorzów, Podbeskidzia Bielsko-Biała, czy Pogoni Szczecin zauważył, że Robert Lewandowski ma za sobą bardzo wyczerpujący sezon i ilość zagranych meczów może odbić mu się czkawką podczas Euro 2020. - Zastanawiam się, czy trudny sezon nie będzie miał wpływu na Lewandowskiego. W Bayernie to niezastąpiony piłkarz. Wszedł na szczyt, ale jest też mocno eksploatowany, a Euro to dodatkowy wysiłek - wyznał Słowak cytowany przez portal "WP Sportowe Fakty".

Polacy w ogromnych tarapatach przed meczem Polska - Słowacja! Lider rywali Biało-czerwonych gotowy do gry na Euro 2020

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu
Sonda
Polska - Słowacja: kto wygra na Euro 2020?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze