Trening reprezentacji Polski przed meczem z Hiszpanią

i

Autor: Przemysław Ofiara

Euro 2021. Reprezentacja Polski trenowała w Sewilli. Czujne oko prezesa Bońka

2021-06-18 20:38

Reprezentacja Polski odbyła oficjalny trening przed sobotnim meczem z Hiszpanią. Stadion La Cartuja, na którym zostanie rozegrane spotkanie Polska – Hiszpania do najnowszych nie należy. Trudno oprzeć się wrażeniu, że specjalnie na Euro 2020 próbowano go nieco odświeżyć. Nie wszystko idealnie się udało.

Aby wejść na trybunę prasową, musieliśmy przedostać się przez nie do końca bezpiecznie wyglądające… rusztowanie. Na szczęście tylko niebezpiecznie wyglądało, bo konstrukcja ostatecznie wytrzymała spacer kilkudziesięciu dziennikarzy. Na trybunach za to wszędzie szyby plexi, obowiązkowe maseczki i tylko 15 treningu.

Reprezentacja Polski już w Sewilli! To tam zagrają mecz o WSZYSTKO [ZDJĘCIA]

Co zobaczyliśmy podczas treningu? Niewiele. Piłkarze trochę pobiegali, trochę posłuchali trenera Sousy. Widać, że nastroje w drużynie mimo porażki ze Słowacją są bardzo dobre. - Jestem optymistą i zawsze wierzę. Nawet w trudnych momentach. Pracujemy nad naszym stylem gry i mentalnością. Od pierwszego dnia powtarzam, że musimy zmienić nastawienie na bardziej pozytywne, a na boisku powinniśmy być bardziej agresywni i grać intensywniej – powiedział Paulo Sousa i dodał, że przewiduje kilka zmian w składzie na spotkanie w Sewilli. Sobotni mecz Polska – Hiszpania rozpocznie się o godzinie 21:00.

EURO 2020: Przyjazd polskich piłkarzy do hotelu w Sewilli
Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze