Gdy wyszło na jaw co żona Victora Lindelofa zrobiła z miłości, oczy wyszły nam z orbit! Na taki gest stać niewielu

2021-06-20 10:21
Maja Nilsson Lindelof
Autor: Instagram/ majanilssonlindelof Maja Nilsson Lindelof

Z miłości człowiek jest w stanie zrobić naprawdę wiele i na każdym kroku stara się nie tylko uszczęśliwić swoją drugą połówkę, ale również udowodnić jej, że tylko ona jest dla niego ważna. Historia widziała już różne zachowania zakochanych, jednak niektóre z nich ciężko przebić. Takimi właśnie gestami można nazwać zrobienie sobie specjalnego tatuażu do ukochanej lub ukochanego. Tak się składa, że zarówno Victor Lindelof, jak i jego żona zdecydowali się na tatuaż dla swojej drugiej połówki.

Przed rozpoczęciem mistrzostw Europy mało kto przypuszczał, że od meczu Polski ze Szwecją na Euro 2020 zależeć będzie awans Biało-czerwonych do kolejnej fazy turnieju. Remis z Hiszpanią i cenny punkt sprawiają, że w starciu z kadrą "Trzech Koron", Polacy muszą zagrać jeszcze lepiej niż w Sewilli i zdobyć komplet punktów. To nie będzie jednak łatwe zadanie, bo zawodnicy trenera Janne Anderssona są bardzo dobrze przygotowani na Euro 2020, a w dodatku w reprezentacji Szwecji nie brakuje dużych nazwisk. Jednym z nich jest Victor Lindelof, który zalicza się do grona największych gwiazd kadry. Okazuje się jednak, że Szwed może pochwalić się nie tylko sukcesami w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Jego żona, Maja Nilsson Lindelof zdecydowała się nawet na odważny gest, aby udowodnić miłość wybrankowi swojego serca. 

Victor Lindelof żona, rodzina

Szwedzki obrońca Manchesteru United sformalizował swój związek z Mają Nilsson w 2018 roku i już dwanaście miesięcy później para cieszyła się z narodzin ich pierwszego dziecka. Ted Louie Lindelof będzie miał niebawem rodzeństwo, bo żona Szweda znów jest w ciąży. Zanim jednak mały Ted pojawił się na świecie, Maja Nilsson Lindelof, która na co dzień jest modelką marki L’Oréal Paris udowodniła miłość swojemu mężowi wykonując aż dwa tatuaże dla Victora. Pierwszym z nich jest kotwica, a drugim literka "V", która znajduje się serdecznym palcu kobiety. Na podobny gest zdecydował się również obrońca, który na tym samym palcu wytatuował sobie literkę "M". Jak nietrudno się domyślić, są to pierwsze litery imion pary. 

Mateusz Borek wskazał piekielnie istotny szczegół przed meczem Polska - Szwecja na Euro! To nie wróży dobrze [TYLKO U NAS]

Jan Tomaszewski po meczu Polska-Hiszpania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze