Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Gdy zobaczycie, ile trzeba zapłacić za Arkadiusza Milika, będziecie w szoku. Ogromne pieniądze mogą wylądować na stole

2021-06-02 8:51

Arkadiusz Milik skupiony jest obecnie na tym, aby przed pierwszym meczem na Euro 2021 być w pełni zdrowia i gotowym do rywalizacji. Z tyłu głowy może mieć jednak informacje związane z potencjalną zmianą klubu. Chętnych bowiem nie brakuje i coraz więcej wskazuje, że Milik może niebawem opuścić Marsylię. Według najnowszych doniesień cena za polskiego napastnika została ustalona i jest ona wysoka.

Arkadiusz Milik toczy obecnie walkę z czasem i z problemami zdrowotnymi. W pewnym momencie pojawiło się nawet zagrożenie, że zawodnik nie wystąpi podczas Euro 2021, co byłoby ogromnym problemem dla Paulo Sousy, który już wcześniej stracił innego napastnika, również z powodu kontuzji. Teraz jednak istnieje nadzieja, że Milik zagra na mistrzostwach Europy. A biorąc pod uwagę jego formę z ostatnich spotkań w brawach Olympique Marsylia, może być ważnym zawodnikiem reprezentacji Polski. O jego dobrej dyspozycji świadczą również plotki transferowe.

Mecz Polska - Rosja zakończył się SKANDALEM. Takie sceny nie powinny mieć miejsce, wszystko się nagrało

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa

Milik w lidze francuskiej radzi sobie bardzo dobrze i w piętnastu spotkaniach zdobył dziewięć bramek. A warto przypomnieć, że jeszcze kilka miesięcy temu był bez rytmu meczowego. Nie dziwi więc, że w kierunku Marsylii zaczęły spoglądać większe kluby. Milik jest m.in. w kręgu zainteresowania Juventusu, który już wcześniej chciał pozyskać reprezentanta Polski. Informacje te potwierdzają włoskie media.

Ta informacja spadła jak grom z jasnego nieba! Barcelona, Real i Juventus WYKLUCZONE z Ligi Mistrzów?! UEFA bezlitosna

Najpierw "Corriere dello Sport", a teraz "Tuttosport" informują, że Milik może niebawem opuścić Olympique Marsylia. Klub, który zgłosi się po Polaka, będzie musiał jednak mieć w zapasie sporą sumę pieniędzy. 27-letni napastnik został bowiem wyceniony na 20 milionów euro (blisko 90 mln zł). To pokazuje jedynie, że wartość piłkarza może błyskawicznie wzrosnąć dzięki dobrym występom. Pytanie jedynie, czy doniesienia dotyczące Milika tym razem się ziszczą?

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien odejść z Olympique Marsylia?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze