Hitowe starcie w Szwecji i łatwe mecze faworytów. Zapowiedź eliminacyjnego czwartku w Europie [KURSY I TYPY]

2021-09-01 16:27
Chorwacja - Hiszpania
Autor: AP Chorwacja - Hiszpania

W czwartkowy wieczór uwaga polskich fanów futbolu w miażdżącej przewadze będzie skupiona na meczu biało-czerwonych z Albanią, a także spotkań naszych grupowych rywali. Nie będą to jednak jedyne godne uwagi wydarzenia mające miejsce tego dnia. Czwartek w pozostałych grupach stoi pod znakiem spotkań potentatów z „kopciuszkami” oraz jednego arcyciekawego starcia. Na każde z nich TOTALbet tradycyjnie przygotował szeroką ofertę.

Bezapelacyjnie najciekawiej zapowiada się starcie na Friends Arenie w Solnej, gdzie Szwedzi podejmą Hiszpanów. Co ciekawe to gospodarze będą przystępować do tego starcia z kompletem zwycięstw, choć w tabeli… znajdują się za „La Furia Roja”. Podopieczni Luisa Enrique mają już bowiem trzy rozegrane mecze (1:1 z Grecją, 2:1 z Gruzją i 3:1 z Kosowem), a reprezentacja „Trzech Koron” rywalizowała do tej pory jedynie dwukrotnie – wygrywając 3:0 z Kosowem i 1:0 z Gruzją. Wydaje się, że fakt ten – w połączeniu z grą przed własną publicznością – zwiastuje nam niezwykle wyrównane zawody. Eksperci TOTALbet są jednak innego zdania – za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Szwedów można bowiem zarobić 4.60 zł. W przypadku postawienia na „La Furia Roja” – jedynie 1.80 zł.

Tak Jakub Kamiński dorastał do kadry. Nieznane fakty z życia gwiazdy Lecha

Pozostałe czwartkowe spotkania mają swoich wyraźnych faworytów i nie należy spodziewać się, że przyniosą one wiele emocji. Nowo koronowani mistrzowie Europy – Włosi – podejmą dołującą od wielu lat Bułgarię i inny rezultat niż zwycięstwo podopiecznych Roberto Manciniego byłoby w tym przypadku niespodzianką. Podobnie powinno być w starciach Belgii, która zagra w Tallinie z Estonią oraz Niemiec, które na wyjeździe zmierzą się z Lichtensteinem. Problemów ze zdobyciem trzech punktów nie powinna mieć także jedna z rewelacji Euro 2021 – Czechy. Podopieczni Jaroslava Silhavego na własnym terenie zmierzą się z Białorusią, a zdobyte przez nich trzy punkty powinny być formalnością. Pomimo tego warto zwrócić uwagę na te spotkania, chociażby ze względu na atrakcyjne kursy jakie oferuje TOTALbet.

Kursy TOTALbet:

SZWECJA – HISZPANIA:

·        Wynik meczu:

Szwecja – 4.60                 remis – 3.60                      Hiszpania – 1.80

·        Podwójna szansa:

1/X – 1.92                          1/2 – 1.27                          X/2 – 1.20

·        Hiszpania strzeli gola:

nie – 3.95                          tak – 1.20

·        Handicap 1:0:

Szwecja – 1.95                 remis – 3.35                      Hiszpania – 3.00

·        Handicap 2:0:

Szwecja – 1.28                 remis – 4.60                      Hiszpania – 6.40

POZOSTAŁE MECZE:

·        Wynik meczu:

Włochy – 1.09                  remis – 10.00                    Bułgaria – 30.00

Czechy – 1.23                   remis – 6.00                      Białoruś – 13.00

Estonia – 30.00                remis – 11.00                    Belgia – 1.08

Lichtenstein – 50.00        remis – 25.00                    Niemcy – 1.01

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze