Jakub Kwiatkowski nagle PRZERWAŁ wywiad z ważnego powodu. Rzecznik PZPN wszystko wyjaśnił [WIDEO]

2021-06-22 22:30
Jakub Kwiatkowski
Autor: Kamil Kacperczyk

Reprezentacja Polski jest już w Petersburgu. Biało-czerwoni przylecieli do drugiego największego miasta w Rosji we wtorek i zameldowali się w luksusowym hotelu Astoria. Jako jedyny przy dziennikarzach zatrzymał się rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, który w trakcie wywiadu odebrał jednak bardzo przyjemny telefon. Kto zadzwonił?

Jakub Kwiatkowski w przeraźliwym upale porozmawiał kilka minut z żurnalistami oczekującymi pod hotelem. Wyjaśnił, jak wygląda sytuacja zdrowotna piłkarzy i jak drużyna jest przygotowana do meczu o wszystko ze Szwecją.

- W przypadku Kuby Modera jest lekki uraz kolana, tuż przed meczem zapadnie decyzja, czy będzie mógł zagrać. Emocje pewnie przyjdą jutro, kiedy będziemy jechali na stadion. Wiara i nadzieja są jedne – wygrać. Nie po to nasi piłkarze tyle zdrowia zostawili w Sewilli. Szkoda by było ten remis z Hiszpanią zaprzepaścić, więc w środę ze Szwecją trzeba przystawić tę pieczątkę. Dopiero w przypadku zwycięstwa w Petersburgu, ten remis w Sewilli nabierze dodatkowego wymiaru – powiedział Kwiatkowski, który stwierdził, że piłkarze są gotowi na upał w Petersburgu. - W Sopocie i w Gdańsku nie było dużo chłodniej. Mieliśmy dobre przetarcie. Pewnie należy spodziewać się przerw na dodatkowe napicie się wody w pierwszej i drugiej połowie, bo przepisy to regulują – dodał Kwiatkowski.

Polska POLICJA przyjechała do Rosji! Co się dzieje?! Mamy ZDJĘCIA

Rzecznik PZPN przerywa wywiad przed meczem Polska-Szwecja! Euro 2020

W trakcie wywiadu Kwiatkowski nagle go przerwał, bo zadzwonił telefon. Okazało się, że chciała z nim rozmawiać żona, Agata Załęcka.

- Przepraszam, moja żona chyba dzwoni – powiedział do dziennikarzy i złapał za telefon. - Oddzwonię, bo wywiadu udzielam – rzucił w kierunku żony z uśmiechem, a potem kontynuował dyskusję z żurnalistami. Kilka godzin później Kwiatkowski prowadził już oficjalną konferencję prasową z udziałem Mateusza Klicha i selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy.

- Chcemy wygrać. Wrócić do Sopotu i przygotowywać się do meczu 1/8 finału. Chcemy mieć dobre wspomnienia z Petersburga – powiedział na koniec Kwiatkowski.

Wielkie święto w domu Lewandowskich. Ten dzień zapamiętają już na zawsze. Padły słowa, których się nie zapomina

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE