Polska POLICJA przyjechała do Rosji! Co się dzieje?! Mamy ZDJĘCIA

2021-06-22 20:24
Polska policja w Petersburgu
Autor: KK

Bardzo miła niespodzianka pod hotelem Polaków w Sankt Petersburgu. Drużynę witali nie tylko polscy kibice, ale również polska policja, która przyjechała do Rosji wspierać i pomagać polskim fanom. Okazuje się, że to policyjna ekipa ze Spotters Team Polska. Wiemy czym ta specjalna brygada dokładnie będzie się zajmować.

Reprezentacja Polski tuż po 17 czasu lokalnego zameldowała się w luksusowym hotelu Astoria w centrum Sankt Petersburga. Biało-czerwonych przywitało kilkunastu polskich kibiców, trochę więcej zagranicznych fanów, mnóstwo policji rosyjskiej, oraz… kilku policjantów z Polski! Jak to możliwe, że polscy funkcjonariusze są na rosyjskiej ziemi i to w oficjalnych uniformach? Otóż chodzi o policyjną jednostkę Spotters Team Polska. To grupa złożona z policjantów z różnych garnizonów w kraju, biorąca udział w operacjach zabezpieczenia meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w kraju i za granicą. Założona została w 2011 roku przed Euro 2012, ale wytrwała do dziś. Funkcjonariusze mają wspierać polskich kibiców, pomagać im w rozwiązywaniu problemów, chronić ich przed niebezpieczeństwami. Co ważne, nasi funkcjonariusze nie posiadają w Rosji pałek i broni, nie mogą też interweniować.

Maciej Rybus zmienił się po tych wydarzeniach. Zachowaniem mocno zaskoczył mamę

Reprezentację Polski w Petersburgu przywitała nie tylko ekipa policyjna, ale również przeraźliwy upał. Trafiliśmy na wyjątkowe piekło w Rosji, które przeszkadza w staniu na ulicy nawet kilka minut. Co gorsza, zanosi się na to, że w trakcie meczu ze Szwecją będzie jeszcze gorzej. - Piłkarze są na to przygotowani. W Sopocie również mieliśmy upał. Pewnie podczas meczu będzie przerwa na napicie się wody – powiedział tuż po przyjeździe do Petersburga rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

Dziennikarz wyprowadził Paulo Sousę z równowagi! Ale się zirytował, wystarczyło jedno pytanie

PIEKŁO na ziemi przywitało reprezentację Polski w Petersburgu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE