Hotel Marriott Resort & Spa w Sopocie

i

Autor: booking.com Hotel Marriott Resort & Spa w Sopocie

Kadra zameldowała się w luksusie. Basen na dachu hotelu

2021-06-10 10:21

Piłkarska reprezentacja Polski przeniosła się z Opalenicy nad polski Bałtyk, do Sopotu. Hotel Marriott Resort & Spa. będzie domem piłkarzy podczas ostatniego zgrupowania i w czasie trwania Euro. Wczoraj w południe PZPN przejął we władanie hotel, wyposażony w wiele luksusów.

Piłkarska reprezentacja Polski przeniosła się z Opalenicy nad polski Bałtyk, do Sopotu. Hotel Marriott Resort & Spa. będzie domem piłkarzy podczas ostatniego zgrupowania i w czasie trwania Euro. Wczoraj w południe PZPN przejął we władanie hotel, wyposażony w wiele luksusów. Są w nim aż 4 baseny, z nastrojowym oświetleniem i wodospadami. Jeden znajduje się na... dachu. Na kilka godzin przed przyjazdem piłkarzy, widzieliśmy osobę krzątającą się na dachu basenu, doglądającą czy wszystko jest gotowe. Wszystkie pokoje i apartamenty są klimatyzowane i elegancko urządzone. Imponująca jest strefa Spa&Wellness, z której zawodnicy będą mogli się regenerować po treningach i meczach. Wyposażenie uzupełnia 35 gabinetów zabiegowych. Na terenie hotelu znajdują się dwie restauracje, które na okres zgrupowania przejmie odpowiednia obsługa PZPN.

Supermagazyn na EURO. Sebastian Mila prognozuje przed startem mistrzostw Europy. To on ma być motorem kadry!

Reprezentacja Polski przyjechała do Gdańska

Na plażę kadrowicze nie pójdą

Budynek hotelu, który łączy w sobie architekturę skandynawską i regionalną, ogrodzony został dwumetrowym płotem i szczelnie zasłonięty banerami, nawet znajdujące się na piętrze balkony kilku pomieszczeń. Hotel położony jest kilkadziesiąt metrów od sopockiej plaży, ale piłkarze nie będą mogli korzystać z jej uroków, mimo że jest na wyciągniecie ręki. Będą ”zamknięci” w obiekcie hotelu. - Taką decyzję podjęliśmy już wcześniej i spowodowana jest bezpieczeństwem piłkarzy ze względu na Covid-19, tym bardziej, że ruch na plaży w tym okresie jest bardzo duży – powiedział nam rzecznik reprezentacji Jakub Kwiatkowski. Szefostwo PZPN wolało dmuchać na zimne i słusznie, patrząc na przypadki zakażenia koronawirusem w ekipach naszych rywali – Hiszpanii i Szwecji.

Duszan Radolsky ostrzega. Nasza drużyna ma charakter

Najnowsze