Robert Lewandowski

i

Autor: Paweł Jaskółka Trening reprezentacji Polski

Kadrowicze po porannym treningu, zabrakło tylko jednego piłkarza

2021-06-03 12:19

W czwartek piłkarze Paulo Sousy mają odbyć tylko jeden trening. Te zajęcia już za nimi. Na murawie zabrakło tylko jednego zawodnika, reszta graczy była do dyspozycji portugalskiego selekcjonera. W Opalenicy pojawił się w końcu prezes Zbigniew Boniek.

Strzał w okienko Karola Linettego, cudowny lob Przemysława Płachety i selekcjoner Paulo Sousa biegający od piłkarza do piłkarza z uwagami - to wszystko na wczorajszym treningu zobaczył prezes Zbigniew Boniek, który w końcu dotarł do Opalenicy. Reprezentacja Polski też jest już prawie w komplecie. Na zajęciach zabrakło tylko Macieja Rybusa. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa odbył tylko ćwiczenia na siłowni.

Dramat młodej gwiazdy Liverpoolu. Przez kontuzję nie pojedzie na Euro?!

Raport z Opalenicy. Sousa i Bereszyński to najwięksi optymiści

W końcu widzieliśmy w akcji Arkadiusza Milika. Na boisku spędził tylko 20 minut, a później dołączył do Rybusa. Wszyscy w kadrze chuchają i dmuchają na lewe kolano napastnika Olympique Marsylia, który jeszcze narzeka na ból łąkotki. Na boisku prezentował się dobrze. Biało-Czerwoni rozegrali kilka wariantów gry w ofensywie, zagrali również gierkę na utrzymanie piłki – grymasu na twarzy Milika jednak nie zauważyliśmy. 

Mateusz Borek eksplodował. Nosiło go z olbrzymich emocji. Ale obrazki przed Euro 2021! [WIDEO]

W Opalenicy pojawili się nowi goście. Od środy w Wielkopolsce jest już Krzysztof Piątek, dziś do hotelu Remes mają dotrzeć również Krystian Bielik i Jacek Góralski. Nie wypada im nie skorzystać z zaproszenia, mimo że wszyscy w turnieju nie wystąpią z powodu kontuzji. Dziś mogli się sprawdzić w turnieju na konsoli. Kadrowicze urządzą sobie wieczorem rozgrywkę w FIFĘ.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze