Każdy może zgarnąć 300 zł! Wystarczy wybrać najpiękniejszą fankę i pokazać, jak kibicowałeś Polsce na Euro

2021-06-24 14:06
Super Miss Euro - głosowanie
Autor: SE Super Miss Euro - głosowanie

Już bez Polaków, ale Euro 2020 trwa dalej! Mistrzostwa Starego Kontynentu nabierają rozpędu, dokładnie tak jak nasz konkurs na Super Miss Euro. Najpiękniejsze fanki walczą o wyjątkowy tytuł. Teraz liczą na Wasze głosy, które możecie oddawać na stronie SuperMiss.se.pl. Wygrać mogą nie tylko one, ale także czytelnicy "Super Expressu"!

Już piąty dzień trwa głosowanie w konkursie na Super Miss Euro. Fanki gorąco dopingowały Biało-czerwonych podczas Euro. Choć piłkarze zawiedli, to kibicki dawały z siebie wszystko. "Orły" Paulo Sousy nie walczą już o nic, piękne panie wciąż rywalizują o Wasze głosy. Na stronie Supermiss.se.pl do niedizeli trwa głosowanie na tę, która otrzyma tytuł Super Miss Euro, zdobędzie gotówkę oraz wystąpi w wyjątkowej sesji zdjęciowej!

Na nagrody mogą liczyć także głosujący! Wybierz swoją faworytkę i wypełnij formularz, pokazując jak kibicowałeś Biało-czerwonym. Trzy osoby z najlepszymi odpowiedziami otrzymają nagrodę w wysokości 300 zł każda!

Plebiscyt Super Miss Euro trwa do 27 czerwca. Nie czekaj i oddaj swój głos już teraz! Nagrody czekają. Która z pań zostanie najpiękniejszą fanką w Polsce? Zobacz ich zdjęcia w galerii poniżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE