Luka Modrić przeżył koszmar jako dziecko. Jego dziadek zginął w tragicznych okolicznościach, krew polała się przed domem

2021-06-28 11:05
Luka Modrić, Real Madryt
Autor: East News Luka Modrić

Luka Modrić to niekwestionowany bohater reprezentacji Chorwacji na Euro 2020. Piłkarz Realu Madryt odgrywa kluczową rolę w drużynie wicemistrzów świata i przeprowadził swoją kadrę przez fazę grupową turnieju. Droga piłkarza do sławy była jednak bardzo wyboista, a on przeżył dramat jako dziecko. Jego dziadek zginął w wyjątkowo brutalnych okolicznościach na wojnie w Jugosławii. Do zbrodni doszło zaledwie kilka metrów od rodzinnego domu przyszłego gwiazdora piłki nożnej.

Luka Modrić jest bez wątpienia bohaterem reprezentacji Chorwacji w trakcie turnieju Euro 2020. Piłkarz Realu Madryt przeprowadził swoją kadrę przez fazę grupową i ma zamiar pokazać pełnie klasy w trakcie meczu z Hiszpanami. Wicemistrz świata z 2018 roku miał bardzo ciężką drogę do sławy i jako dziecko przeżył prawdziwy dramat. Jego ukochany dziadek zginął w tragicznych okolicznościach zaledwie kilka metrów od rodzinnego domu. Historia zawodnika jest przerażająca.

Luka Modrić przeżył koszmar. Dzieciństwo zawodnika było bardzo ciężkie

Piłkarz Realu Madryt był dzieckiem, kiedy w jego ojczyźnie zaczęła się prawdziwa jatka. Wojna w Jugosławii zapisała się w historii jako wyjątkowo krwawy i brutalny konflikt, w którym zginęło mnóstwo cywili. Jedną z ofiar konfliktu był dziadek piłkarza, który został zamordowany w bestialski sposób. Rodzina Modriciów bardzo przeżyła utratę nestora rodziny, a sam piłkarz nigdy nie zapomniał o tym, co wydarzyło się 18 grudnia 1991 roku. Trzeba przyznać, że taki koszmar odcisnąłby się na psychice niejednego człowieka i aż dziw bierze, że Chorwat przepracował traumę. Aby dowiedzieć się, jak zginął dziadek Luki Modricia, przejdź do galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze