Mały, ale WZRUSZAJĄCY gest Roberta Lewandowskiego! Dał uśmiech dziecku choremu na raka

2021-06-19 19:55
Robert Lewandowski
Autor: TVP Sport Robert Lewandowski

Czasami wystarczy kilka sekund, aby dać uśmiech drugiej osobie. Doskonale pokazuje to sytuacja, która miała miejsce przed meczem Polska - Hiszpania na Euro 2020. Biało-czerwoni na stadionie La Cartuja pojawili się około półtorej godziny przed spotkaniem. Po tym jak wysiedli z autokaru czekał na nich mały ekran, gdzie mogli pozdrowić małego kibica, zmagającego się z chorobą nowotworową. Jednym z zawodników, który zdecydował się na krótkie pozdrowienia był Robert Lewandowski.

Tradycyjnie już piłkarze na stadionie pojawiają się na około półtorej godziny przed meczem. Nie inaczej było w przypadku reprezentantów Polski, którzy w sobotni wieczór w Sewilli zmierzą się z Hiszpanią. Będzie to dla nich mecz o wszystko, gdyż brak choćby punktu przekreśla marzenia biało-czerwonych o awansie do 1/8 finału. Mimo ogromnej stawki sobotniego spotkania, Polacy nie zapomnieli o pięknym i wzruszającym geście.

Polska - Hiszpania: SKŁADY. Paulo Sousa zaskoczył, tak zagramy w Sewilli!

Euro 2020: Ostatni trening Polaków przed meczem z Hiszpanią.

Przed wejściem do szatni ustawiony był tablet, na którym młody kibic mógł zobaczyć wchodzących na obiekt zawodników. Na chwilę przed kamerą przystanął m.in. Robert Lewandowski, który pomachał do dziecka. Gdy kamera pokazała obraz na tablecie, można było zauważyć, że miejsce ma symbol fundacji Erica Abidala. Były piłkarz wspiera dzieci zmagające się z chorobą nowotworową, z którą Francuz sam walczył przed laty.

Reprezentacja Polski
Autor: TVP Sport
Robert Lewandowski
Autor: TVP Sport
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze